Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Na kibogarásszuk ennek a...

Na kibogarásszuk ennek a csajnak a stílusát? Nekem nem megy.

Figyelt kérdés

tudni kell h a csajjal egy helyen lakunk, ez egy kis falu, semmi nincs itt. mindegy nem is ez a lényeg, csak hogy én azért sűrűn látom,stb, így aztán feltűnt pár dolog (szerintem nem csak nekem szúrja majd a szemem)

a csaj 1 éve ballagott általánosból, addig tök normális, aranyos csaj volt.mondjuk kiskora óta kitünik a tömegből,mert amióta én őt ismerem , mindig is túlsúlyos volt, de ő elfogadta így magát, ugyanúgy élte az életét.


aztán elkerült másik suliba, nem messze innen , 30 km-re van. abba a városba élem a fél életem, párom is ott él és sok haverom, barátom lakik ott, szóval sokat vagyok ott.

de a csaj elkezdett itthon (a faluba) romákkal barátkozni, (akikkel kijelenteném gyorsan h nincs bajom, csak ez is fura) 2 hétre rá kijelenti hogy ő skinhead, és náci, és hungarista együtt...akkor hogy is van ez? és kb feltűnési viszketegsége van, mert ahol megjelenik, ott tuti hangzavar, kiabálás, és stb van. a súlya megmaradt, mégis úgy öltözik, ahogy én nem mernék, pedig nem vagyok túlsúlyos ( olyan 130 kg, és olyan pólót felvesz ami a "melle'' alá ér...) szóval megy lógni a roma barátaival, acélbetétesbe, amibe fehér fűző van....

és akkor mindenféle közösségi oldalon előadja a nagy nácihungarista skinheadet, és feltesz olyan képet, ahol egy olyan srác hasát nyalogatja aki olyan fekete mint a szén.

aztán az új jó dolog, aminek örülök, hogy elkezdett járni koncertekre... ott, abba a városba ahol leginkább én is vagyok, és ott járok bulikba.

persze találkoztunk, és kb a nyakamba ugrott, h mi milyen jóba vagyunk...teszem hozzá itthon 1x nem köszönt, mikor találkoztunk.-.-

jó koncerten úgy viselkedett mint egy nem normális, kb a pólóját is levette, úgy rázta magát,mind...komolyan, aki nem 100as.. :S és akkor mindenki engem nézett,h én vele jóba vagyok...? perszeeee:D

na mindegy ez a koncert után megint csak találkoztam vele itthon,megint nem köszönt. nemtudom, azt várta h előre fogok,én? mikor am is van köztünk 3 év..?feltűnt, h elkezdett utánozni engem. holott én punk vagyok, szóval valamit nagyon benézett most a 2 stílus között.pl kiraktam face-re olyan számot amit kb senki nem ismer, főleg nem ő, erre 3 perc múlva kirakta úgyanazt a számot a saját üzenőfalára....aztán elkezdett olyan hajat csinálni, mint amilyen nekem van. szín, fazon, minden... tökjó.

azóta megint feltett pár romás képet, fehér fűző, elbaszottúl felnyírt vörös haj(pinket még nem sikerült megvennie:D:D ) ,meg a táskáján horogkereszt...-.-

aztán eljön koncertre és már úgy vagyok vele, h nincs is kedvem ott lenni, ha ő ott van,mert üvölt, mikor mindenki nyugiba iszik, már délután visít, h így meg úgy utálja a cigányokat, és h most h be van rúgva... persze 1 sört megiszik, és akkor azt részletezi facen hogy mennyire berugott... annyira idegesít h hihetetlen. na aztán megint elkezdett velem haverkodni koncerten, nem tűnt neki fel, h marhára nincs kedvem hozzá, meg kb elküldtem, de csak ott áll, és osztja.most épp azzal nyaggatott, h mondjam már meg h milyen hajfestéket használok,mert ő már mindent próbált de nem lett ilyen jó színe... én meg mondom neki, én meg nem akarom h neked ilyen hajad legyen... de nem kapcsol...szóóóval szerintetek? ja és megkérdezte tőle vki facen h mi van vele? erre annyit írt"semmi, elkezdtem punkosodni..."


2012. jún. 22. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Dafuq did i just read?
2012. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.. na.

szerintem keresi a stílusát, próbál beilleszkedni és tekintve, hogy kisebb faluban éltek, nyilván az után kezd el menni, aki kicsit máshogy, -jelen esetben- extrémebben néz ki, mint a többiek (gondolok itt a rózsaszín hajadra). erős a gyanúm, hogy a szülei nem nagyon foglalkoznak vele, különben nem engednék, hogy 8-9. iskolás létére egyáltalán egy cseppnyi festéket is tegyen a hajára, meg hogy horogkerszteket aggasson magára.

igazából én valahol sajnálom azt a lányt, a stílusát meg kár boncolgatni, mert még ő maga sem tudja, csak keresi. szerintem get over it.

2012. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt akarja hogy foglalkozzanak vele. Ha úgyis punk vagy, esetleg esetleg elbeszélgethetnél vele az anarchizmusról, meg hogy mennyire utálják a punkok a nácikat, esetleg rakj ki néhány antifasiszta punk dalt, dőlj hátra és élvezd a műsort :D
2012. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán gyökér,legalábbis a leírás alapján ebbe a kasztba illik
2012. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok+baromságokkal foglalkozik, és hülyét csinál magából mindenféle módon, ahelyett, hogy leadna mondjuk minimum 40 kilót...
2012. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!