Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szídják ennyien Majka-Be...

Miért szídják ennyien Majka-Belehalok című számát?

Figyelt kérdés
Illetve mik történtek Busta és Curtis között? Miért utálják egymást? Továbbá mi az az RTM?
2012. jún. 16. 02:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert sz@r.
2012. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Emo zene, azért utálják! Az RTM meg Real Troll Man's.
2012. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ennyi gyökeret komolyan mondom -.-"
2012. jún. 16. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

tisztelt kérdező, az lehet hogy gyökér vagyok. de leaglább van stílusom..:)

ezen túl pedig ebben a megnyilatkozásodba tudod mi vigasztal?:) Az, hogy nálad nagyobb gyökér még ezt nem mondta nekem:)

első voltam.

2012. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Feltételezem, azért kubai ritmust hallgatod ;)
2012. jún. 16. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
feltételezheted. de alaptalanul. én nem halgatok ilyen szarokat..:) én olyat halgatok AMIHEZ HANGSZER KELL! igazi hangszer tudod amihez van ütő, meg pengető, meg húr... meg tudod olyan amin akkordokat kell lefogni, és jó kis szólók vannak, remélem vágod milyen a zenei életem. és nem azt a szar tuctucféle nyávogást halgatom:). nah erről is ennyit
2012. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem mondtam, hogy tuc-tuc-t meg rappet hallgatok...csak ez a szám megfogott...Pár rapp, elektro, pop, vagy hiphop számot én is meghallgatok, de egyébként én is inkább tankcsapda, metallica, limp bizkit, nirvana, és társaikat hallgatom.
2012. jún. 16. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
emberek, a világ legidegesítőbb, legostobább dolog szidni a másik (zenei) stílusát-.- mik vagytok, ovisok? nekem speciel (műfaji elfogultság nélkül) az a nagy gondom Majkával, hogy bort iszik és vizet prédikál. a csóróságról, a nehéz életről szól a dalainak zöme, miközben ő magát már rég eladta a médiának egy zsák pénzért.ezenkívül egy felszínes suttyónak tartom, de ez már az én gondom:) alapból nem vagyok rap párti, de akkor már inkább fanka számai, mint Majka.
2012. jún. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mert ócska ,mint a majka is
2012. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nézelődtem majka karrierjében, hogy miért utáljátok, és ugyan a szám jó még mindig, de hogy pont ő énekel erről az tényleg elég gáz...meg egész majka cristofelel meg a többivel -.-"
2012. aug. 17. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!