Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy arab zenét keresek. Aki...

Egy arab zenét keresek. Aki volt mostanában Egyiptoban, az lehet hogy ismeri. Ki az előadója és mi a címe?

Figyelt kérdés

A refrénjét kb. szolmizálni tudom: szó-fá szó-fá lá Z

fá szó-fá szó-fá ré Ritmus: ti ti ti ti tá Z

ti ti ti ti tá

a zene többi része, ami sajnos nem a refrén, az azt hiszem ez:


http://www.youtube.com/watch?v=sN4Vij7O98k&feature=youtu.be



2012. jún. 16. 00:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sp-maradnék
2012. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sp? o.O
2012. jún. 16. 23:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez egy gyors zene, a refrénje olyan pattogós :-)
2012. jún. 17. 00:27
 4/11 anonim válasza:
Sp is szokott pattogni dolgokon..
2012. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jézus, azt hittem csak hülyéskedtél hogy SP!

Ez egy arab hastáncos zene, Sharm el Sheik-en hallottam. Semmi köze SP-hez, és egy linket is mellékeltem a zene egy részéről :-)

2012. jún. 17. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelolj be valakit a facebookon aki arab..biztosan jobban kepben van mint mi...khm.nekem van egyiptomi ismerosom, marmint ket profillal is bejelolt egyszer beszeltem csak vele, akkor viszont nem ez a zene volt a tema.Elso beszelgeteskor. Politikarol beszelgettem vele....ezek utan tobbet nem irt...nem ertem....mast akart volna talan? XDDD ez termeszetesen koltoi kerdes volt.;)

Ezen a szolmizalason meg meg mozt iras kozbe is razkodok a rohogestol....edes vagy komolyan.szep almokat.

2012. jún. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah egyebkent imadom az arab zeneket en is Mezdekenek van hasonlo stilusban zeneje. mar nem rohogok. A linked is jo zene am.
2012. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát tudod el is énekelhetném szolmizálás helyett, de ez így kevésbé fájdalmas:D

Örülök hogy jót mulattál:)

Van egy arab ismerősöm, de az nem igazán tudta:S Pedig még a biztonságiak is ezt dúdolták. A zene többi része a link.

2012. jún. 18. 17:01
 9/11 anonim válasza:
Talán Tamer Hosny: ana wala 3aref? az nagyon népszerű egyiptomban
2013. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam még meg, viszont találtam egy másikat, ami szintén nagyon tetszett. Hallgassátok meg! Köszönöm a segítségeteket!

http://www.youtube.com/watch?v=1bJr7rgrGts

2013. máj. 15. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!