Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esélyem a TV2-n induló...

Van esélyem a TV2-n induló THE VOICE c. show műsorba bekerülni? (LINK)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem idén az x faktorba ahol a második forduló után kisetem...De egyszerűen imádok énekelni! Ez az életem, a szerelmem.:) Viszont hogy az x-be nem hívtak vissza annyira elment az a maradék önbizalmam is...Félek hogy megint kudarc lesz. Szerintetek ezzel a hanggal mennyi esélyem van? Ha mondjuk egy ilyen :


http://www.youtube.com/watch?v=ENZvtf6Ju0Q



vagy egy ilyen:


http://www.youtube.com/watch?v=Nc_7uSvOkNU


lenne az ellenfelem

Szerintetek megéri kitennem magam megint ennek az egésznek vagy inkább hagyjam az énekesi pályát?



(azért nem alapra megy,hogy jobban halljátok a hangom)


2012. jún. 10. 16:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2012. jún. 10. 16:10
 2/24 A kérdező kommentje:
légyszi válaszoljatok! Sokat segítenétek
2012. jún. 10. 16:28
 3/24 anonim ***** válasza:
Eltudnám képzelni a hangodat valami szimfonikus metál bandába. Szerintem inkább együttessel próbálkozz, mert az ilyen hangú szóló pop énekesnőcskékből Dunát lehetne rekeszteni, és max 1 évig emlékeznek rájuk.
2012. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De nem válaszoltál a kérdésre:)
2012. jún. 10. 17:31
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolok: Semmi esélyed nincs. A győztesek már akkor megvannak mielőtt jelentkeznél.
2012. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszi de az ilyen válaszok nem kellenek.Azt kérdeztem hogy a hangom megvan-e hozzá
2012. jún. 10. 17:40
 7/24 anonim ***** válasza:

De most őszintén, mi a fenét akarsz ezzel elérni?:) Tömeg-énekesnő akarsz lenni akit elfognak felejteni ha jön egy újabb friss husi? Ha igen akkor hajrá, jelentkezz csak. De utána ne sírjon a szád, ha olyanokat kell megtenned amiket nem akarsz. Bár az ilyeneknek gyorsan átmossák az agyát. De azért nehogy azt hidd, hogy csak úgy felfognak futtatni, keresel egy rahedli pénzt, bulizol orrba-szájba és éled a mézes-mázos életedet. Szép is lenne, ha így menne.

Deee jelentkezz nyugodtan, a hangod meglenne hozzá. Talán.

2012. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem!

Mesterkélt hangok ezek...

2012. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Most nézem nem jó már a link.

Hogy értetted hogy mesterkélt?

2012. jún. 16. 20:55
 10/24 anonim ***** válasza:

ne haragudj, kérdező, de annyira idiótán viselkeds meg írogatsz. egyrészt meg se lehet hallgatni a dalodat, másrészt nem gondolod komolyan, ugye, hogy belinkelsz egy amcsi vagy brit versenyzőt és ahhoz hasonlítva próbálod megértetni velünk, hogy mennyire vagy jó ?!


ha komolyan gondolod az éneklést, gondolom, van egy bő repertoárod. kirakhatod az összes általad ismert dalt vhova és azok alapján már tudnuk véleményt alkotni.

2012. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!