Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dubstep. Miért szeretik?

Dubstep. Miért szeretik?

Figyelt kérdés

Természetesen szubjektív, de minden zenei stílusnak megvannak a saját, olyan vonásai amit szeretnek.

Visszataszítónak tartom a Dubstep-et, de szeretném megérteni ki, miért kedveli.

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 4. 23:50
 1/7 Plakát válasza:
Megfelelő hangerővel és mélynyomóval részegséghez hasonló érzést kelt.
2012. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az előttemszólóval nem értek egyet....

kérdésre válaszolva: régen én is hallgattam mert tetszett, de ma már nem. mindenkinek más tetszik, és ha azt mondom hogy "azért hallgatom mert tetszik", akkor úgy se tudsz ezzel mit kezdeni

2012. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
mert ez a divat azért... média ilyeneket nyomja fel nem az igazi zenét... és mivel ez a divat.. akár tetszik akárnem ezt követni kell.... ugyebár.. hát én inkább legyek különc a szemükbe mint egy segg a sok közül...:D éljen a ROCK!
2012. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%

azért nem mondanám, hogy ez a divat. A dubstep is kezd elterjedni, de még igencsak az elején jár, főleg kishanzánkban.


én pl imádom, és nem tudom megmondani neked hogy miért. mert jó. elkell menni egy bulira :) valami normálisra. :)

2012. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én dubstepet 3 évvel ezelőtt kezdtem el hallgatni (amikor még csak városonként vagy 20 ember ismerte), de fél év alatt bele is untam. a dubstep másfél éve kezdett elterjedni, de nem azt jelenti hogy annyi idős is. vagy 6-7 éve már voltak dubstep DJ-k csak még nem voltak felkapottak.
2012. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb megoldás mint a folytonos papírnyomtatás
2012. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pl azért szeretem, mert iszonyú sokat kell tanulnom, és amikor jövök haza, és berakom a fülhallgatót, kellőképpen kikapcsolja az agyamat. Nekem a dubstep olyan, mint másnak az alvás, nagyon pihentet. Azt a kemény dubstepet nem szeretem, aminek semmi dallama nincs, de vannak nagyon jó dubstep számok, például ebben kevés a dubstepes elem, de az nagyon földobja, szerintem ezt még neked is tetszene, ha nem érted, hogy miért hallgatják ezeket a fűnyíróhoz meg turmixhoz hasonló zenéket. :) tizenhét éves lány vagyok

ez egy nagyon finom dubstepes remix, szerintem nagyon szép:

http://www.youtube.com/watch?v=1IUkd51GegA


remélem, meghallgatod :) Dubstepből is vannak jó és rosz számok ugyanúgy, ahogy minden zenei műfajban

Pl utálom az operát, de tényleg, még a hideg is kiráz tőle, de van egy pár darab, amit szeretek abból is

2012. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!