Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan rap-el foglalkozó...

Tudtok olyan rap-el foglalkozó oldalt, ahol (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tehát ahol le van írva, hogy az amerikai rapperek közül ki kivel lóg együtt, kivel volt balhéja stb. Mint egy ilyen családfaszerűen, hogy ne össze-vissza kelljen kukázni az infókat mindenhonnan.
2012. máj. 31. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes , nem igazán hinném hogy van , deha van arra énis nagyon kiváncsi lennék.


Ui: Tudtad hogy Dr.Dre csak akkor tudta meg hogy Eminen fehér ,amikor közös számukat vették fel?

2012. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam..vicces, de simán megeshet, hogy így volt:D


Amúgy azért is lenne jó, mert gondolj bele, hogy akkor a punchline-okat sokkal jobban megértenéd, hogy mit miért is mondott stb. Az milyen jó lenne már:D


Amúgy kik a kedvenceid a szakmában?:D

2012. máj. 31. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

2pac(volt..),Biggie(volt..),Eazy-E(volt..)

Elők közül : Eminem,50cent,Wiz Khalifa,Dre,Snoop,Flo Rida

2012. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ők valóban jók, bár Flo-Rida munkásságába sohasem merültem bele igazán, így annyira nem ismerem:D
2012. máj. 31. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy film zenék voltak pedig régen , pl a : low,handle me,

Meg régi nagy ságerek : Right Round

2012. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem, persze, csak tovább nem mentem:D
2012. máj. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!