Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene ment a rádióban?...

Melyik zene ment a rádióban? (Rock)

Figyelt kérdés
Buszon ültem, de már többször hallottam és végtelen sokféle módon kerestem mégsem találtam meg. Szóval egy lassú, rockos zenéről beszélek, amit mostanában játszanak és halványlila segédfogalmam sincs, hogy melyik rádió ment. Tipikus Nickelback-es hangja van az énekesnek(férfi)! Ott is kerestem, de olyat nem találtam tőle, amilyen az a szám volt! Ha valaki tudja melyik, lassú, rock-os, Nickelback-es beütésű zenéről beszélek, amit az elmúlt egy hétben már hallottam rádióban (és több infóval nem tudok szolgálni) segítsen és írja le az előadót és a szám címét! Köszönöm

2012. máj. 30. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

talán Foo Fighters: Tired of you, bár az énekese nem igazán Chad Kroeger-hangú

volánbuszon szólt a buszvezetőtől?

nem a Compact Disco volt? :)))

2012. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ezek egyik sem! Igen tőle! Rádiót nem sokat hallgatok, szinte semmit csak buszon, de már 2x hallottam és idegesít nagyon, hogy nem tudom! :/ Tájékozott vagyok a zenében, de ez meglepett. Köszi a segítséget ! :)
2012. máj. 31. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor biztos fogod még hallani, figyelj majd oda a dalszövegre (írd le valahova, pl telefonba) és akkor rá tudsz keresni (főleg a ritka szavakat írd fel)
2012. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, kösz a jó tanácsot!
2012. jún. 3. 11:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Már meg van a zene! Az tanárom csengőhangja is ez és megszólalt órán! A zene amit kerestem: http://www.youtube.com/watch?v=fQ9nQNx0KEs&ob=av2e (Santana feat. Chad Kroeger) :)
2012. jún. 5. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát legalább a Nickelsback-hez volt köze, még ha nem is lassú :))

Szeretem ezt a számot, Santanat benne a legjobban.

2012. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaja és nagyon szép szám! Én is szeretem Santanát és Nickelbacket is...nem értem, miért nem bukkantam, eddig még rá! A lényeg, hogy megvan. :)Különben valóban nem lassú, de nem is gyors...:D Na jó azzal vitatkozhatnánk, hogy kinek mi a gyors, vagy a lassú...:D
2012. jún. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!