Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skrillex milyen zene szerkeszt...

Skrillex milyen zene szerkesztő programot használ? :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Egy mosódeszka és némi fémforgács.
2012. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xd :D köszi
2012. máj. 30. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ableton Live 8, Macbook-on, de mostanába ezek nélkül zenél
2012. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy "ezek nélkül zenél"? :D Ezekkel csinálja, nem? Ergo, ha ezeket nem használja, akkor nincs zene, vagy csak én értettem félre? xD Ha igen, akkor bocsi.


AMÚGY:

Láttam egy videót egy interjúról, és abban azt mondta, 14 éves kora óta készít elektronikus zenéket, olyan programokkal, mint például a Fruity Loops. De emellett gondolom mást is használ, hiszen az összetett munkákhoz általában nem elég egy program. :)

2012. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félreértetted, úgy értettem hogy nem használ laptopot, hanem egy rendes DJ készlettel nyomja, azaz két Pioneer, 1 keverő, rákötve a hangcucc :) amúgy persze biztosan használ más programot is. Én úgy gondolom hogy az FL Studio így összerakás,zenekészítés terén még mindig pipálja az ableton. mondjuk ezt mindenki máshogy gondolja
2012. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést :)

Nem ismerem a DJ programokat. Meg kellene tudni, hogy Skrillex általában mit használt, az biztos jó.

2012. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VoXoN ***** válasza:

FL Studio-t nem azt inkább

GTA

Martin Garrix

VINAI

Skream

Skrillex Ableton. De ám meglehet hogy belenéz az FL-be is

2015. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!