Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kortárs jazz előadók...

Milyen kortárs jazz előadók vannak?

Figyelt kérdés
Nem régiben hallottam egy nagyon jó számot, de sajnos nem tudom az előadót...tudnátok nekem egy párat felsorolni hátha lesz olyan szerencsém hogy megtalálom ezt a számot! :)
2012. máj. 28. 20:32
 1/1 anonim válasza:
Szia! Néhány előadó a sok közül: Wayman Tisdale, Rich Braun, Richard Elliot, Peter White, Pamela Williams, Norman Brown, Nick Colionne, Nestor Torres, Bob Baldwin, Bob James, Boney James, Brian Culbertson, Chieli Minucci, Chris Botti, Chuck Loeb, Craig Chaquico, Dave Koz, David Benoit, Earl Klugh, Lee Ritenour, Larry Carlton .... stb. Sztem ez neked is tetszeni fog, keress rá: Euge Groove - Just my imagination vagy Wayman Tisdale - Conversation piece
2012. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!