Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor lett ez a Gotye -...

Mikor lett ez a Gotye - Somebody that I used to know szám ilyen híres?

Figyelt kérdés

YouTube-on nézem hogy 2011.07.05.- kor rakták fel. 1 hónapja meghalgattam és akkor még csak 5-6 millióan nézték meg. A feldolgozásást amit a Walk off the Earth csinált azt ugyanekkro 90 millióan látták. Most nézem, erre már 227 millióan nézték meg az eredeti Gotye - Somebody that I used to know-t.


itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY



2012. máj. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló kérdésem volt nemrég, hogy hogy lett ekkora durranás és mikor, mert régen senki sem hallott róla, most meg az összes facebook-os p.csa ezt hallgatja.

Nem tudtak rá válaszolni.


Egy kis Google segítségével ezeket találtam:

- American Idol-ba énekelte valaki

- Glee-be volt feldolgozás

- pár sztár interjúba megemlítette


Előbbi kettő eléggé meg tudja dobni a nézettségét egy zenének, legutóbbi nem hiszem, hogy akkora hírnevet hozott volna.

Meg sokan a WOTE után találtak rá, összejött pár helyről.

2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor találtam rá, mikor már az első volt youtube-os toplistán. Amúgy szerintem szimplán azért, mert jó, az emberek megmutatták egymásnak, és persze amit az előző válaszoló írt.
2012. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én vagy 1-2 hónapja hallottam, megtetszett, letöltöttem, meghallgattam a WOTE változatot, kiposztoltam FB-re azt azóta mindenhol megy. Ahogy írtam akkor alig volt 10 milliós nézettség most meg 230 milla, az elég szép :)
2012. máj. 28. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Tényleg jó, de ettől még nem lesz ismert egy szám.

Millió számot tudnék linkelni, amik szintén jók, kevésbé rétegzene, mint a Gotye, viszonylag ismertek, de még sem lett ekkora durranás.

2012. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Jó a klipje, jó a szövege, mindenki számára értelmezhető, és az is meg tudja hallgatni akit hidegen hagy ez a műfaj. Én sem az ilyen stílusú zenéket szeretem de ezt órákig hallgattam :)

2012. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem azért mert mindenkinek volt olyan kapcsolat az életében ami ennyire félresikerült,mint ahogy azt Gotye is énekli. meg az is közbejátszhat,hogy a szám mondanivalójában mindenki talál a saját életére vonatkozó motívumokat. egyszóval mindenki tudna olyan embert mondani akit nagyon szeretett valaha,mindenét odaadta volna neki és mégsem működött a dolog,és már nem jelent mást neki csak egy embert,akit valaha ismert és valaha köze volt hozzá.
2012. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!