Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó hangja van az...

Szerintetek jó hangja van az énekesnek?

2012. máj. 21. 22:12
 1/5 Főzős Laci ***** válasza:
Ehhez a háttérhez tökéletes hangja van,kár,hogy már kinőttem az efféle zenékből 42 évesen.
2012. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nőtted te ki.. hidd el.. ha rock ottvan a szívedbe sose növöd ki:D
2012. máj. 22. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy jó hangja van, mert teljesen átlagos, nem hiszem, h azonnal felismerném. Minden faluban van két ilyen "jó hangú" énekes, aki el tudja találni tisztán a hangokat. Elnézést, ez alapján a három dal alapján mondtam véleményt, és ez a stílus nem is ad sok szabadságot ahhoz, hogy elképesztő mélységekben/magasságokban tudjon énekelni. Bár az tény, hogy ehhez a stílushoz, hangszereléshez, szöveghez és dallamvilághoz nagyon passzol, és ez tetszik is.
2012. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elképesztő hangja van *.*

És a hosszú haj !!!! ÖRÜLÖK HOGY VANNAK MÉG EMBEREK AKIK NEM FÉLNEK FELVÁLLANI AZ IGAZI ROCK KÜLSŐT!!!!

2012. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem is jó hangja van nagyon:D de arra lennék kiváncsi hogy mások hogy gondolják ezt..:D
2012. máj. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!