Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék híres előadó?

Hogyan lehetnék híres előadó?

Figyelt kérdés
Már 4 éve űzöm ezt a szakmát, mint hobbi, és a baráti körömben mindenki jónak találja azt, amit csinálok, még az is, aki nem szereti ezt a műfajt. Gondolkodtam azon, hogy elindulok a Csillag Születikben, de a lámpalázam miatt ez nem megoldható.:( Egyéb tippek? Az értelmes válaszolóknak megköszönném.:) 15/F

#Csillag születik #híres előadó
2012. máj. 20. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben a szakmában alapvető, hogy a lámpalázadat le tudd küzdeni, vagy együtt tudj vele élni.

Anélkül soha nem leszel előadó!!!!


Az is módszer lehet, hogy nekimész egy ilyen megmérettetésnek, elviseled az alázást.

2012. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Asszem akkor elkezdek erre edzeni.:)
2012. máj. 20. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
ha helyes srác vagy úgyis rád szavaz mindenki ;) köztük én is :) 14/L
2012. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3....Ha a külsőddel futsz be, egynyári tinisztár leszel.
2012. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na pont ez az amit nem akarok :// nem a külsőmmel akarom meggyőzni a közönséget hanem azzal amit tudok produkálni...
2012. máj. 21. 21:41
 6/9 Myácska^^ válasza:

1 valahogy küzd le a lámpalázadat mindenképp :,ha nem megy kezdetben segít az alkohol..de szerintem próbáld utána magadtól is leküzdeni :)

gondolom énekelsz^^ milyen műfaj amúgy?? ja és az elején elégedj meg azzal hogy több év is lehet akár mire észre vesznek és elég híressé válsz ha válsz...(Magyarországtól ne várjál sokat xd) szóval becsüld majd a kis rajongói táborodat majd ha lesznek :))Sok sikert hozzá :DD

2012. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hmm lehet kipróbálom:o am énekelek meg rappelek:) de a rappelés közelebb áll hozzám
2012. jún. 30. 22:28
 8/9 Myácska^^ válasza:
oké sok sikert :))
2012. júl. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De ha gondolod vársz egy évet (mire 16 leszel), addig fejlődsz és akkor az X-faktorba is jelentkezhetsz. Báár, rappel sokkal több esélyed van a csillag születikben.
2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!