Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet erősítőt csatlako...

Hogyan lehet erősítőt csatlakoztatni számítógéphez?

Figyelt kérdés
Vannak elektromos hangszereim, amikhez szeretnék effekteket használni. Eredetileg pedált akartam venni hozzá, de találtam egy Guitar Rig nevű programot. Letöltöttem, de nem tudom, mit és hova kell csatlakoztatni. Nem szeretnék semmit elrontani ezért nem merek magamtól próbálkozni. A későbbiekben pedig valószínűleg kérdésem lesz a Guitar Rig program használata ... :D

2012. máj. 15. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Most erősítőt akarsz a géphez csatlakoztatni vagy "elektromos hangszert", habár az utóbbi nem igazán tudom mit akar jelenteni.
2012. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elektromos hegedűt is és elektromos gitárt is , de miivel az 100 h a kettőt ugyanúgy kell ezért csak így írtam...am csak a két hangszert, de ha kell akk az erősítőt ís
2012. máj. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!