Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tehetségkutatóra milyen dalt...

Annaxd kérdése:

Tehetségkutatóra milyen dalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok szoprán hanggal.

2012. máj. 12. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem magadnak találod ki, akkor nem kell kutatniuk a tehetséged, mert nincs. Illetőleg lehet,hogy jó hangod van, de könyörgöm! Az ízlésedet, stílusodat sem ismerjük, azt sem tudjuk, hány éves vagy, mire képes a torkod, satöbbi. Mégis mit gondolsz, milyen válaszra számítasz?
2012. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok. Egyfordulós a verseny. A Majka féle stíluson kívül mindenfélét szeretek! Bruno Mars: The lazy song- ra gondoltam! Az a kedvenc dalom! Jahh és rapp ne legyen könyörgöm, mert öngyilkos leszekí! A kérdésemet pontosítani szeretném! Olyasmi jellegű dalt mint a The lazy song csak magyarba nem ismertek?
2012. máj. 12. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
én a tehetségkutatókban nagyon nem szeretem mikor valaki lassú számot énekel, szóval inkább gyorsat válasz
2012. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én valami lényegre törő zenét választanék.Szerintem egyáltalán nem baj,ha lírai zenét választasz.A Lazy Song szerintem tökéletes szám egy tehetségkutatóra,mert pörgős,humoros.Ha idegen nyelven is lehet énekelni akkor szerintem tökéletes.
2012. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!