Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki felismeri a számokat...

Aki felismeri a számokat kérem írja le ki énekli és melíyik szám az?

Figyelt kérdés

itt A VIDEO:


http://www.youtube.com/watch?v=IbmFjFva0kM&feature=related


Sajnos nem vagyunk ott zenében annyira.És ebben a videoban nagyon sok szám tetszik,e nem tudom ki az előadó.Lady gagat ismertem fel,katy perryt,byonce.


Ha ti felismertek 1-2 számott kérem írjátok nekem le.KÖSZÖNÖM!


2012. máj. 7. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott vannak a videóban a nevek és számcímek;

én még Michael Jacksonnal tudom megtoldani (Thriller)

mással nem

2012. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A videó leírásban megadta a felhasználó ezeket a számokat.


"Shania Twain (From this Moment On), Beyonce (Crazy in Love, Single Ladies), Lady Gaga (Telephone, Bad Romance, Love Game, Just Dance, Poker Face), Kesha (Tik Tok), Katy Perry (California Gurls)"

2012. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yvan and Rochelle dances to Shania Twain (From this Moment On), Beyonce (Crazy in Love, Single Ladies), Lady Gaga (Telephone, Bad Romance, Love Game, Just Dance, Poker Face), Kesha (Tik Tok), Katy Perry (California Gurls) for their first wedding dance.
2012. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Shania Twain (From this Moment On), Beyonce (Crazy in Love, Single Ladies), Lady Gaga (Telephone, Bad Romance, Love Game, Just Dance, Poker Face), Kesha (Tik Tok), Katy Perry (California Gurls)
2012. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Beyonce,lady gaga,keisha,michael jackson,lady gaga,lady gaga,lady gaga,lady gaga,katy perry,michael jackson,beyonce,az utolsó lassút nem tudom.

ezek sorban a számok előadói.:)

2012. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.igen láttam h ott van,de én ugí vettem észre h több táncra táncolnak.
2012. máj. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!