Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Danelectro Fab D-3 metál...

A Danelectro Fab D-3 metál pedálról mondotok vmit? Mert az ára miatt nem igen bízom benne. ://

Figyelt kérdés
Viszont egyrészről, a videókról meg ígéretesen hangzik... Pls. mondjatok véleményt..!

2012. máj. 7. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én használtam ebből a szériából ezt, a d2es overdriveot meg a distortiont is. Meglepően jók :D Tényleg nagyon olcsók, meg műanyag a ház, meg nem márkás stbstb, de nem gagyi. Nekem a distortion nagyon tetszett, az overdrive is, a metálra emlékszek legkevésbé, meg közben lett egy mt2őm, ami teljesen más karakter, de szerettem, arra emlékszek. Most hogy mondod, meg is hallgatok pár hangmintát róla :D


Szóval lényegében nem kell tőle félned, bár még a Behringernél is olcsóbb, sokkal jobb annál. :)

2012. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint érdemes venni egyet, köszönöm szépen! :)
2012. máj. 8. 09:11
 3/6 A kérdező kommentje:
És a clean is jó???
2012. máj. 8. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy clean?
2012. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a nem torzított része, uértem hogy torzítás nélkül is megmarad-e a tiszta gitárhang, vagy vmi overdrive-os beütése lesz nagy hangerőn??
2012. máj. 8. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy a bypass?

hát

nem emlékszek :D

szerintem nem volt semmi ilyen gond, hogy elcseszte volna a hangot, de nem true bypassos, szóval valamennyit biztos vesz el a hangból, de azért valljukbe, sok drágább pedál is van, ami szintén nem true bypassos :D

2012. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!