Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik dalra hasonlít nagyon...

Melyik dalra hasonlít nagyon ez a szám?

Figyelt kérdés

A minap a The Rasmus új albumát hallgattam,amikor arra lettem figyelmes,hogy az egyik kis dal nagyon hasonlít egy számra.Hiába gondolkozok,az istenért se jut eszembe.Szerintem valami magyar dal lehet:/

http://www.youtube.com/watch?v=DW3fTMb3sSM



2012. máj. 7. 14:39
 1/7 k.lau13 ***** válasza:
Igazad van, de engem egy angol számra emlékeztet, csak sajnos a címéről és az előadójáról fogalmam sincs, mert rádióban szoktam hallani. Pfff... Bocs, ezzel nem sokat segítek rajta :D Fúú, basszus mi az.... Szerintem lehet hogy R.E.M? Vagy Europe? De abszolút nem biztos... Agyalok rajta még ha valami eszembe jut leírom, bocsi, egyelőre ennyi :D
2012. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 k.lau13 ***** válasza:
Ja vagy U2 is lehet amire én gondolok... Vagy még Bryan Adams, vaaagy... Hogy hííívják... Na bocs :D Igyekszek rájönni :)
2012. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jólvan,gondolkozz nyugodtan de engem még mindig egy magyar számra emlékeztet:D Azért örülök,hogy próbálsz segíteni:)
2012. máj. 7. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
A videót letörölték youtube-ról....Melyik daluk az?? :)
2012. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szafica ***** válasza:
2012. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=oXVabiIi5bw bocs hogy csak most toltam ide a pofámat,ez lesz az:))
2012. júl. 16. 01:35
 7/7 Szafica ***** válasza:
Szerintem arra amelyiket már belinkeltem.
2012. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!