Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen dobozhangú a lábdob?

Figyelt kérdés
Egy baráttól megvettem a régi dobszerkóját fillérekért de egy gondom van: a lábdob és a nagytom nagyon dobozhangú. A nagydob elején óriási lyuk van kivágva (ekkorát még nem láttam) esetleg ki kéne tömni? A nagytomon van az a szigszalagos megoldás de nem sokat ér. Mit tegyek?
2012. máj. 1. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hááát, az ütőbőr az eredeti vagy már cserélt? Ha igen, akkor milyen? Remo? Aquarian?


Nem tudom mekkora lehet a frontbőrön a kivágás, de szerintem az lesz a fő oka annak hogy ilyen a dob hangja. Amúgy maga a dob milyen márkájú? Csak mert maga a fa anyaga is befolyásolhatja a hangot. Ja és ha kitömöd a dobod belsejét azzal csak tompítod a hangzást, de nem lesz jobb hangja... szerintem az egyetlen megoldás ha veszel egy új frontbőrt. Mondjuk ezt csak így látatlanban írom, mert nem tudom mekkora a lyuk. Remélem tudtam segíteni, de azért írj ha valami gond van, vagy ha szeretnéd akkor tedd fel a kérdésed ritmusdepo-n. Ott sok okosságot lehet találni! Sok sikert ;)

2012. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!