Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja a legtöbb ember...

Miért utálja a legtöbb ember a jrock-ot?

Figyelt kérdés
Mi a baj azzal, pl, ha Jasmine You nőnek öltözött, ha gitárt fogott a kezében egy zseni volt?
2012. ápr. 30. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Én azért utálom (egyébként nem is tudom, mi az), amiért Justin Biebert vagy Fluort. Mert az orrom alá tukmálják. Ahogy most te is ezt az izét... már vagy 25 ilyen kérdést olvastam. A mai napig nem tudom, hogy mi ez az egész, de már a tököm tele van vele. Shut up and enjoy the music. Kit érdekel, hogy másoknak mi a véleménye? Te azért hallgatod, hogy másnak tűnj mások szemében? Zenei ízlésben azért ne a közvélemény döntsön... én azt sem ítélem el, aki SP-t hallgat. Csak simán messze elkerülöm. ;)
2012. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én azért nem szeretem, mert nem az én stílusom, főleg, hogy nem tudom megkülönböztetni melyik lány, melyik fiú.

Viszont maga az ázsiaiakat és a Jpop/KPop-ot imádom:)

2012. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Épp nemrég találtam rá arra a bandára (a Versaillesre) ahol ez a csávó játszott és nekem nagyon bejön. Kicsit meglepett mikor megtudtam hogy minden tagja férfi, de amúgy teszek rá, mert elképesztően zseniális zenét játszank.
2012. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jrockból eddig a legjobb amit hallottam az nagyjából a 80-as évekbeli Deep Purple utánzásának tűnt, ami jobb esetben tűrhető de fölösleges. a többi meg még rossz is.
2012. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Deep Purple???? mi köze van a deep purplenek egyáltalán a jrockhoz??? jézusuristen...
2012. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyám, hová kerültem...., huh örülök, hogy tetszik a Versailles, de akkor tisztelhetnél egy halottat, és ne egyszerűen csávózd le.
2012. máj. 4. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
am én sem értem, miért utálják ennyien, hiszen eszméletlen zenekarok vannak:D Nekem pl egyik nagy kedvencem a Versailles, és egyáltalán nem érdekel hogy néznek ki, sőt még tetszik is, hogy ők mások és ennyire kitűnnek:)
2012. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én csak a lightosat szeretem pl.: ez most a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=JCjRdesUOVot
2012. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a Sug-ot, de az a jó, hogy minden banda más zenét játszik.... :)
2012. máj. 14. 16:49
 10/12 Kawamura Manami válasza:

Én sem értem, hogy miért cseszegetik... Én mindig kiálltam mellette, sohasem hagytam hogy valami nem megfelelőt mondtak róla. És különben is meghalt...Miért nem lehet legalább halála után tisztelni? Nekem (lehet hogy most hülyének néztek) egy kép van kirakra róla rendes tokban az asztalomra, és a halálának az évfordulóján egy lila gyertyát meggyújtok a tiszteletére. Anyámék tudják, hogy rühellem ha róla rosszat mondanak....és velük is szembe szállok érte, ha kell. Imádom őt még a halála után is...nem tudod megérteni, hogyan halhatott meg. És én is Versailles fan vagyok.

WE ARE VERSAILLES!!!!!! <3

2012. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!