Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitráosok! Ti az elején nem...

Gitráosok! Ti az elején nem érzetétek "kényelmetlennek" a pengetőt?

Figyelt kérdés

Mert én nemrég kezdtem gitározni és amikor pengetővel pengetek mindig elcsúszok vagy kényelmetlen vagy ilyesmik

nektek is volt ilyen?

ha kitartóan gyakorlok fog ez változni?



2012. ápr. 29. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha kitartóan gyakorolsz rengeteget fog változni. Én régen elektromos gitáron kezdtem és pengetővel. Megszoktam. Aztán ujjal pengetni volt furcsa, pl felbontásos cuccokat, de leginkább mikor megvettem az akusztikust. Vastagabb nyak és alig akart ráállni az ujjam. Furcsa volt megszokni, néha még most is zavar.
2012. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja tanulok gitározni, fémhúros akusztikuson, pengetővel. Nekem olyan gondom van, hogy mindig kifordul, elmászik a kezemből a pengető. :S remélem, változik majd még
2012. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Monta ***** válasza:
100%
idővel mindenképp probléma mentes lesz pengetővel játszanod, ha gyakorolsz vele. Erdemes, tisztább lesz a játékod.. de egyébként bizonyos stílusokban egyáltalán nem használnak pengetőt.. nyilván ha rockot akarsz játszani például, akkor elengedhetetlen hogy tudd használni
2012. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!