Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncerten hogy lehet jó...

Koncerten hogy lehet jó helyet szerezni?

Figyelt kérdés
nem járok nagy koncertekre, de a Szigetre jön a kedvenc együttesem, nagy álmom volt őket élőben látni, szóval nagyon izgatott vagyok, de aggódom is, hogy nem fogok látni semmit, mert nyilván hatalmas tömeg lesz... Rutinos koncertrejárók, mik a tapasztalatok, mennyivel előbb menjek oda, hogy esélyem legyen viszonylag elöl elférni? mindenképp szeretném látni a színpadot :)
2012. ápr. 23. 23:57
 1/2 anonim válasza:

Nekem eddig a Szigeten volt a legdurvább koncertes élményem ilyen szempontból. 2009, Iron Maiden. több tízezren voltunk.

Ami kell a jó helyhez: fanatizmus! :D

Ha be szeretnéd biztosítani magad, már kora délután állj oda a színpad elé, készíts magadnak be pár sört, vagy hozass a haverokkal folyamatosan.

A másik lehetőséged, hogyha iszonyatosan beindulsz, úgy söpröd félre a tömeget az utadból, mint a nemistudom miylen gép... én is így csináltam maiden-en, de az első sor egyszer sem volt meg, talán 2-3. Persze ehhez nemárt nem 60 kilósnak lenni..., én is 100kg vagyok.

Nem tudom te milyen koncertre akarsz menni, de ezeket tudom tanácsolni egy zúzósabb bulira a nagyszínpad elé.


Jó bulizást!

2012. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hú hát az Iron Maiden első pár sorában azért gondolom nem csak tötymörgés ment :D

Killers koncertről van szó, köszönöm szépen a tanácsokat :) biztos odamegyek már jó pár órával előbb, és nem mozdulok :D

2012. ápr. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!