Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól ez a videoklip?

Mosolyogj! kérdése:

Miről szól ez a videoklip?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=we9jeU..


vagyis mi maga a történet?


2012. ápr. 22. 18:56
 1/3 anonim válasza:

Az én felfogásom szerint azt történt, hogy az apa nem tudja kontrollálni a dühkitöréseit, a nagylány ezt látja, de sokáig nem szól. ( Mindezt persze az ő szemszögéből láthatjuk) A szülők próbálják ugyan fenntartani a látszatot, hogy minden rendben van, de aztán kiderül, mi történik igazából. A gyendéd vetkőzős jelenetek a drámaiságot fokozzák, az elmúlást, megutatják, milyen volt régen. Olyan emlékezős érzéseket keltenek az emberben, és sokkal rosszabbnak tűnik miatta, az az erőszak, amit látunk, ami a probléma forrása. Végül szerintem a lány telefonál a rendőrségnek, akik beviszik az apát. Az anya meg is bocsát, erre a sírós-ölelkezős jelenet utal a végefelé. Az, hogy az apa is sír, és a végén a tükörbe néz ( és ami nem mellesleg foltos - azt mutatva, mennyire sötét a jelleme) szembesül tetteivel, és kvázi megbánja, visszaemlékezik mindenre. Szóval amit eddig láttunk, az mint emlék volt. A másik szemszög meg ugye a szőke lány, aki szenved, mert tudja, hogy nincsnenek rendben a szülei. A dalszöveg fordításával most nem bajlódnék, de hallható sokszor hogy ' I'll wait for you ' - ' Várni fogok rád ' Ha jól gondolom, akkor ( mint egyértelmű) a megbocsátást jelenti. --> Várni fogok rád, hogy újra A RÉGI legyél. Mééég pluszban. Az énekes csaj egy esővel áztatott autóban, ülve énekel - drámaiság fokozása. Jaaa, és mégvalami. Az apa először ellenáll a rendőröknek, szóval a megbánása lassú folyamat... Tudja. hogy rossz, amit csinál, de nem ismeri be. És a nő is ahogy eltünteti az ütésnyomokat... Szeretnék, hogy a gyerekek nem látnák, mi folyik körülötük. Szerintem azt az üzenetet küldi mifelénk, hogy MINDENT MEG LEHET BESZÉLNI-OLDANI. A végén, hogy miért megy el a csaj, és a mama miért mosolyog ott a gyerekkel, azt nem tudom...

Bocsi, kicsit hosszú lett:)

2012. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok!

Az apának ALKOHOL PROBLÉMÁI VANNAK - CSALÁDON BELÜLI ERŐSZAK!

Nem mellesleg nagyon klassz kis klip, és a zene is perfekt.

Éééés az UNICEF megbízásából készülhetett a videó, a végén látható felirat : For women and children. Against domestic violence ha jól tudom a családon belüli erőszak ellenes szervezet. De nem biztos. Majd utánanézek, engem is érdekel!

2012. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nagyon sokat segítettél vele:)
2012. ápr. 25. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!