Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sony sound forge programmal...

Sony sound forge programmal lehet audióból midit konvertálni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De mással se.
2012. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmivel? Akkor, hogyan tudnák midit rögzíteni a gépemre a zongorámról? Az usb midi kábel nem működik. Már mindent megpróbáltam. Lassan ott tartok, hogy kidobom. (A kábelt)
2012. ápr. 20. 17:18
 3/4 A kérdező kommentje:
*tudnék
2012. ápr. 20. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy audio fájlt (pld. mp3) akarsz midi fájlra konvertálni. A midi nem audio jel, ott csak midi kódok mennek át a kábelen. Ahhoz pedig egy midi sequencer kell (pld. Cubase). Ha jól emlékszem, a múltkor is te bajlódtál a midi kábellel. Akkor sem tudtunk rájönni a megoldásra. Én sem használom a kábelt, ettől függetlenül működnie kell, csak nem tudjuk, mi lehet a gond. Szerintem tedd fel a kérdést valami profi oldalon (pld. hitspace.hu), ott nagyon értenek ezekhez.
2012. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!