Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár erősítő equalizer...

Gitár erősítő equalizer nélkül? Megéri?

Figyelt kérdés
Vennék egy csöves gitár erősítő fejet és hozzá egy hangfalat. Viszont nincs rajta EQ szabályozó, csak tone, hangerő, reverb, meg még-egy két poti... Szóval megéri egy ilyen erősítőt venni? Szeretnék majd később hozzá egy torzító pedált. Az a gáz hogy azon sincs EQ és a gitáromon sincs annyi potméter.. Azon is csak hangerő és tone. A fej azt hiszem 5 wattos és a hangszóró hozzá 30 wattos. Megéri 18ezer forintért használtan, hangszerüzletben venni?

2012. ápr. 19. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen cuccról van szó egyáltalán??

18 ezer forintért csöves fej+láda??

Egyébként ha jól van megcsinálva a fej, akkor nem életbevágó, Tiny Terrorról sem hiányzik az EQ, de az egy nagyon eltalált kis cucc, mondjuk nem is 18 ezer ládástul...

2012. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Használt, kb 10 éves. De kipróbáltam és semmi baja.
2012. ápr. 20. 06:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Ettől valóban sokkal okosabbak lettünk.
2012. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem tudom milyen márkájú, sem azt hogy milyen típus, mert nincs ráírva semmi.. :DD
2012. ápr. 20. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor az valami házilag barkácsolt valami lehet...

18 ezret lehet, hogy megér.

2012. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges, már meg vettem.. Elég jól szól. :D azt tudom hogy 30 wattos.. Van rajta egy pedál csatlakozó ahova megy reverb és tremolo pedál. Van rajta egy hangerő szabályozó, egy tone, egy reverb, a tremolohoz meg kettő van: depth és speed. 3 hangszert lehet rákötni. Szerintetek ha veszek ehhez egy distorsion pedált, működni fog vele?
2012. ápr. 21. 13:33
 7/12 A kérdező kommentje:

Képek:


*****


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 21. 13:48
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy ilyen lábkapcsolóval be lehet rajta kapcsolni a tremolo és reverb effekteket?


[link]

2012. ápr. 21. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Te hallod... Ez nem csöves cucc, hanem FET tranyós.

Semmi köze a csövekhez.

Amit linkeltél pedál nem jó hozzá, mert mono, neked kétkapcsolós sztereo kéne, azzal tudnád kapcsolni az effekteket.

Torzítót tudsz rá kötni, nem tudom mennyire fog jól szólni, abban sem vagyok biztos, hogy ez egyáltalán gitárerősítő. (Ha nem az, akkor elég zizis lesz torzítóval a hangszórók miatt.)

2012. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat. :S Nem igazán értek hozzá még. :D Az tudom hogy nagy, és jól szól. :D
2012. ápr. 21. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!