Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak az Iron Maiden-hez...

Vannak az Iron Maiden-hez hasonló mai bandák?

Figyelt kérdés

Heavy metal műfaj, nagy hangterjedelmű énekes.

Válaszokat előre is köszönöm! UP THE IRONS!



#énekes #heavy metal #Iron Maiden #nagy hangterjedelem
2012. ápr. 18. 18:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vagy ezt csak én gondolom így? :D
2012. ápr. 20. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk: mai heavy metal bandákat keresel? Parancsolj:


Cauldron:

http://www.youtube.com/watch?v=QeJAZGLayBA


Enforcer:

http://www.youtube.com/watch?v=032iifZ_SmA&feature=relmfu


White Wizzard:

http://www.youtube.com/watch?v=FfnIBnz2_zw&feature=relmfu


aztán matass csak nyugodt szívvel related-be is, vannak nagyon jók tucatszámra! :)

2012. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Bunkó Bákszli:

EZAZ! Köszönöm!

Ment a zöld kéz! :)

2012. ápr. 21. 16:35
 14/16 anonim ***** válasza:
Monolit
2012. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%

Tenyleg nagyon szeretheted az Iron Maident ha maris ,,potlekot" keresel.Gyorsan lemondasz roluk ahhoz kepest h erejuk teljeben vannak,koncertezni jarnak.Es meg mondod h up the irons.Neked elobb lesz veged mint a Maiden-nek.

Kulomben is,ha egyszer majd nagyon sokara veguk lesz,akkor is ugyan annyian fogjak oket szeretni,hallgatni,mert a zenejuk orok!Ja,es h a kerdesedre valaszoljak a Maiden-hoz nincs hasonlo es soha nem is lesz.az 1-es jol mondta.

2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Fiatal bandákat kerestem akik igazi Heavy Metal játszanak... azért írtam, hogy az Iron Maidenhez hasonló, mert a többségnek fogalma sincs arról, hogy mi az igazi Heavy Metal (Judas Priest, Manowar, Maiden stb..). A Heavy Metál sokaknak már csak egy gyűjtőnév és nem egy műfaj, ezért segítettem a Maidennel. Továbbá nem voltam kíváncsi a fos core, nu stb. együttesekre amiket linkeltek volna.

Az természetes, hogy az Iron Maident semmi nem pótolhatja, nem is ez volt a szándékom, mert amint láthatod idézőjelbe tettem a "pótlékot", én csupán valami hasonlót szerettem volna, vérbeli Heavy Metalt fiatal zenészektől. Ettől függetlenül mindig hallgatni fogom a Maident és örökre ők lesznek a kedvenceim.

Tudom, hogy turnéznak és örülök is neki, jó formában vannak, rendszeresen nézem a videóikat, múlt hétvégén például a Rock in Rio fesztiválon léptek fel, amint felkerült a youtubera a teljes koncert és amint időm engedte, végig néztem. Ennek ellenére reálisnak kell lennünk, nem fiatalok már és ugye semmi nem tart örökké. Én bízok benne a legjobban, hogy még jó sokéig zenélni fognak nekünk.

2013. szept. 30. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!