Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik effect processzor jobb?

Mpeti1996 kérdése:

Melyik effect processzor jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. ápr. 16. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak, mindkettő szar :D

de ha ezek közül kellene választani, a digitech-et ajánlanám személy szerint. Elég megbízható, és a torzítón kívül viszonylag értelmes hangzások jöttek ki belőle, masszív fém háza van, ami nem hátrány. A korg szerintem már ránézésre is rossz, de ha valaki használt már olyat, és jó, akkor javítson ki :D

2012. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyet ajánlanál?
2012. ápr. 16. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább a Digitech, de nézz inkább használtan, ugyanennyiért jobbat kapsz. (pl RP 355, nekem ilyen van, kezdésnek jó, amúgy nem túl nagy szám egy multi-effekt sem 100-150 ezer alatt, annyiért meg kisvasutat is kapsz)


Ezeket ajánlom (mint említettem, használtan: gitarshop.hu)


-Digitech RP355

-BOSS ME-25

-VOX TONELAB ST (ez csöves pedál, ami elvileg jó, viszont a torzításról nem sok jót írnak, az amp modellek viszont állítólag kivállók)

2012. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül én is inkább a Digitech-et ajánlanám, annak szebb hangja van.
2012. ápr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vox tonelabot is ajánlanám én is, illetve a boss me széria is tényleg nagyon jó :D Bár az me 50 az annyira nekem nem tetszik, a 70es megmár jóval drágább, de a 25ös az egy korrekt cucc
2012. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!