Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit szerettek a rockban?

Ti mit szerettek a rockban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
semmit
2012. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
28%
Attól függ milyen rockban.A nagyon sikítozósban én is semmit.De van pl a 30 Seconds To Mars vagy a Nirvana az ilyen stílusúak szerintem nagyon jók.A hangjuk is lenyűgöző meg van értelme a számnak, nem csak annyi az egész mint a mostanában megjelenő zenéknek pl h international love, vagy give me everything tonight (ez spec jó :D) vagy a give me one night in Ibiza az egész annyiról szól h bulizzunk itt meg ott.De főleg ESTE hogy ha erről a két zenéről veszünk példát perpill.az értelmetlenül szexről már nem is beszélve ami megjelenik ezekben a zenékben.Sokan úgyvannak vel ha van egy csupasz pics@ a klippben akkor már aztfogják hallgatni (sajnos sokszor ígyvan, mindegy milyen sz@r a zene de menő...)Most ezt így mondom mert régen még én is ilyeneket hallgattam de esküszöm beleuntam ezekbe...
2012. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értelem szerûen azokat kérdeztem, akik azt hallgatnak...


köszi a választ! várok még!

2012. ápr. 16. 11:13
 4/8 k.lau13 ***** válasza:

Na, első válaszoló, iszonyú okos lehettél.... xD


Hát, nálam is attól függ, milyen rockban... Mondjuk a death-metal részét annyira én sem szeretem, inkább a rock'n'roll-t... De azért metál zene is van nagyon sok jó, például Nightwish, Evanescence, Apocalyptica, ami ugye goth vagy heavy metál... Engem ezek elgondolkodtatnak, nagyon, nem beszélve arról, hogy miután fantasy regényeket is írok, ötleteket adnak... Olyan zenék, amiken el tudok gondolkozni, segítenek sokat, rengeteget...


A másik a rock'n' roll, az "életérzésem", vagy hogy mondjam, magyarul rocker vagyok :D Nekem ez fejez ki mindent, ami csak létezik, olyan, mint hogy levegőt veszek, ilyen szemszögből nézem a dolgokat. Ééés... Van egy bizonyos érzés, amit nem nagyon tudok megmagyarázni, egyszer valaki tök jól leírta (itt gyakorikérdéseken), hogy a rockot érezni kell... Hát, én azt hiszem, érzem. Nem is tudom, hogy mondjam... A szabadságot fejezi ki számomra, és.... na várj, mindjárt adok egy linket, ott normálisabban fogalmaztam xD

2012. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 k.lau13 ***** válasza:

Na, itt a link:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__2766043-mier..


Ennél jobban ezt nem lehet elmondani szerintem.

2012. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Heh. az utolsó linkjében én vagfyok az első válaszoló.

:)

Olvasd el az egészet, mindegyikben van igazság.

2012. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én konkrétan azt szeretem, hogy mindig megtalálom a hangulatomhoz illő számokat, a rock elég tágas fogalom, ha kicsit keményebb időszak jön rám, akkor gyakran A7x, Get Scared, Escape The Fate, Black Veil Brides vagy akármi, ha lightos hangulatom van, jobban vágyom egy kis Panic!at the Disco-ra, vagy pl Halestorm, Hey Monday, Lostprophets. de gyakran hallgatok még Slipknot-ot, vagy Sleeping with Sirens-t. Mindig megtalálom az alkalomhoz illő zenét, igaz leginkább minden fajtában a pörgös jön be :) egyszerűen imádom, mert Rock nélkül tuti uncsi lenne az élet :))
2012. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Milan96 ***** válasza:
Hát a hangzását, az üzeneteit, az őszinteségét a mindent h a rock számomra olyan, mint 1 tükör én vagyok, az enyémnek érzem. Bocsánat ha nem kielégítő a válasz, de ezt nem nagyon lehet elmagyarázni.
2012. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!