Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell usb midi kábellel...

Hogyan kell usb midi kábellel a laptophoz kapcsolni a digitális zongorát?

Figyelt kérdés
Meg van hozzá a kábel, megvan a zongora, és a laptop. A kimeneti kábelt a bemeneti midi nyílásba a bemenetit a kimenetibe dugtam, az usb-t pedig a számítógépbe. Több helyen valami interface nem tudom miről beszélnek, meg csatornákról. Mit is kell pontosan csinálni, hogy rögzíteni tudjam a játszottakat midi formátumban? Roland ep760-as zongorám van.
2012. ápr. 9. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy midi szekvenszer program (pld. Cubase, FL Studio, Reason, stb.), ott megjelenik majd a midi bemenetnél az USB-s bemenet, és úgy tudod felvenni.
2012. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem cubase van. Hol kell megjelennie? Össze van dugva, de nem jelent meg semmi.
2012. ápr. 9. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A midi csatornánál,bal oldalon az "input"-ok közt kellene lennie. Esetleg nyomj egy restartot, miután felismerte a gép az USB eszközt.
2012. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megtaláltam, de a bemenetit továbbra sem találja. A kimenetit felismeri, de a bemenetire egyáltalán nem reagál, amire egyébként a felvételhez szükség lenne. Nem ezért kell olyan interface nem tudom mit telepíteni?
2012. ápr. 9. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell telepíteni, nekem is van egy ilyen kábelem. De nekem is csak a bajom volt vele. Aztán vettem külső hangkártyát, és annak a midijét használom.
2012. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem terveztem, hogy egyéb dolgokat vásároljak. Nem csinálok semmi komolyat, amiért érdemes lenne, csak szórakozásból. De tuti kábellel is meg lehet oldani, csak nem tudom hogy. Mindent úgy csináltam, ahogy a különböző oldalakon leírták, de az input-ot még mindig nem észleli. Nem értem mit csinálok rosszul.
2012. ápr. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!