Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Gibson gitárok tényleg...

A Gibson gitárok tényleg megérik az árukat, vagy csak szimpla lehúzás az egész?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a nevét is ki kell fizetni, ez mondjuk az ár 70%-a. Szóval igen, kicsit lehúzós a dolog. Általában azért van mégis csak valami kis plusz, amiért Gibson. De hallottam már olyanokat is, hogy egy olcsó Vintage határozottan jobb volt mondjuk hangszedő csere után, mint egy félmilliós Gibson. De azért általában ez nem igaz...
2012. ápr. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha vannak felesleges millióid akkor nyugodtan vegyél gibson-t, egyébként halandó zenészeknek bőven elég egy középkategóriás árú gitár
2012. ápr. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok én Gibsont venni, van már nekem jobb gityóm is, egy amcsi Fender "személyében". :D Viszont amit érdekesnek találok, hogy akit én ismerek, és benne vannak a szakmában már régóta, azok mind azt mondják, hogy a Gibson totál megéri a pénzét, neten meg pont az ellenkezőjét látom. :/
2012. ápr. 9. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az internet tele van habzó szájú vérpistikékkel, akik le tudnak fogni egy kvintet és már azt hiszik, hogy tudnak gitározni. Anyu és Apu meg ugye nem vesz meg nekik egy fél milliós Gibsont, ezért ha valaki azt mondja rá, hogy szar, akkor ők is ezt terjesztik. Egy igazi, valódi zenész, aki FOGOTT MÁR Gibsont, beismeri, hogy nagyon is jó hangszerek. Ezen nincs is mit firtatni. Az áruk meg olyan amilyen, valakinek megéri, valakinek nem... ez a "Gibson vs Olcsó Les Paul" már kezd átmenni "Apple vs Minden más" kategóriába...
2012. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shazeen ***** válasza:
Annyira már nem éri meg. A fafajta amiből gyártották 95-óta védett faj, ezért már nem ugyanazt a hangot adja. Keress használtan régit. Egyik haverom vett így 120-ért Les Paul Studio Gibsont. Bundoztatni kellett meg a lakkozást néhány helyen javítani és kifogástalan gitárja lett.
2012. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!