Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Nickelback vagy...

Szerintetek a Nickelback vagy a Rise Against jobb?

Figyelt kérdés

Lehet, valaki azt mondja most, hogy ezt a kettőt nem lehet összehasonlítani, de azért mégis, ti melyiket szeretitek (jobban)?

Én elfogult vagyok, mert a Rise Against a kedvenc zenekarom. :D



2012. márc. 15. 12:57
1 2
 1/17 k.lau13 ***** válasza:
34%
Én a Nickelback-et szeretem jobban, de nem azért, mert ők jobbak, egyszerűen csak hozzám az a zenei stílus közelebb áll :D a Rise Against zenéit én valahogy nem értem, vagy még csak nem is az, hogy nem értem, csak a "mondanivalója" vagy hogy mondjam(ami minden zenének van - majdnem -) az nem jut el annyira az agyamig... Vagy na ez most hülyén hangzik de érted? xD bocsi, máshogy nem birom elmagyarázni... De a Rise Against se rossz, csak nekem inkább Nickelback... Annyit esetleg elárulsz, hogy hogy sikerült pont ezt a két együttest kiválasztanod összehasonlításra? :D (ezt meg csak kíváncsiságból de ha nem írod le nekem úgyis jó csak kérdeztem :D)
2012. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Rise Against. A Nickelbacket valamiért sokan utálják, én csak simán nem csípem.
2012. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
mind1... bár manapság a nickelback már 2006 óta elég sz@r zenéket hoz ki... de azért mind2 jó :D
2012. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Amúgy nekem sem jutott volna eszembe pont őket összehasonlítani, de találtam egy ilyen szavazást az mtv oldalán (nem vagyok nagy mtv-s, egy link juttatott oda), ahol őket állították egymás mellé. :D És kíváncsi voltam, hogy itt melyiket szeretik jobban :D
2012. márc. 15. 13:37
 5/17 A kérdező kommentje:
És a kérdésben rosszul fogalmaztam... :D hülyeség, hogy melyik jobb. Melyiket szeretitek jobban?:)
2012. márc. 15. 13:41
 6/17 k.lau13 ***** válasza:
57%
Aha, ééértem... az MTV talál ki sok hülyeséget xD van ott egyáltalán ilyen zene...? na ezt se tudtam... Na jó, mondjuk a Nickelback-el én is inkább a régebbi számokra gondoltam, de nem tom, szerintem nem rossz egyik se :DD
2012. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
a Rise Against jobban szeretem, mondjuk a Nickelback-tól csak kb 10 számot hallottam, de azok nekem lagymatagok voltak.
2012. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Rise Against jobban tetszik.
2012. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

A Rise Against nekem eléggé kimaradt (bár a "...the Machine" végűt elég jól ismerem :D), de majd bepótolom :).

A Nickelback egész jó, az első 2 albumukat szoktam hallgatni.

2012. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Már amikor megnyomtam a küldés gombot rájöttem, mekkora marhaságot írtam. Eddig röhögtem magamon. Bocs.
2012. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!