Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek ezekhez hasonló...

Ismertek ezekhez hasonló rock/metal zenéket?

Figyelt kérdés

Olyan rock vagy metal együtteseket keresek, akiknek a zenéjében van egy kevés screamo, de nem az egész abból áll (pl. Oli Sykes-tól kiráz a hideg, és egy szót sem értek a hörgéséből).

Pl. Black Veil Brides, Falling in Reverse, ilyesmire gondoltam.


2012. márc. 14. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a rise records oldalára, csak ilyen zenekarokkal foglalkoznak pl:

- attack!attack!

- miss may i

- of mice and men

- the devil wears prada

- sleeping with sirens

stb.

2012. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek közül alig ismerek párat. :)
2012. márc. 15. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok otthon a stílusban, de szerintem ez is ilyesmi lesz: http://www.youtube.com/watch?v=9sTQ0QdkN3Q
2012. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből mondom,de Oli Sykes nagyon technikásan hörög (élőben bebizonyította mit tud,előtte én se igazán bírtam,de azóta fejet hajtok előtte,mert évekig kell tanulni ahhoz,hogy ez így menjen), ellenben Andy Biersack technikája nem túl jó, és szerintem a BMTH-t és a BVB-t nem lehet összehasonlítani,mert 2 különböző stílusról van szó. Jah,és igen, Olinak elég erős brit akcentusa van( :) ),meg amúgy is eltart egy ideig mire egy deathmetál/deathcore számának szövegét megérted,viszont nekem a BVB számok szövegét nehezebb hallás után megértenem,mint a BMTH számokét. (a FIR-től csak 2 számot ismerek,és egyikben sincs hörgés,úgyhogy róluk nem nyilatkozom.)

És a válasz az eredeti kérdésedre: az Asking Alexandria-t nagyon ajánlom,a Blessthefall nagyon jó élőben,és az Architects-szel kapcsolatban teljesen elfogult vagyok! :) De a legjobb,ha magad kutatsz a youtube-on,nekem a "neked ajánljuk" (vagy mifene) rész vált be a legjobban! :)

2012. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad a véleményed, és természetesen nem akartam megbántani a Sykes-rajongókat azzal, hogy engem kiráz a hideg a hangjától. :) Nekem egyszerűen nem jön be, attól még szó sincs arról, hogy ne tisztelném. Például imádom a You Me At Six-től a Bite My Tongue c.számot, amiben Oli hangjával nincs semmi bajom, passzol a zenéhez. :)

Engem Andy technikája meg nem is érdekel. Olyan hangja van, amit imádok, és jó zenéket csinál, több nekem igazából nem kell. ;)

2012. máj. 16. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!