Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az hogy ha készítek...

Miért van az hogy ha készítek zenéket és kirakom a facebookra senki sem hallgatja meg?

Figyelt kérdés
Soha egy lájkot se kaptam rá ami azt jelenti hogy rá se néznek. De miért van ez?
2012. márc. 12. 22:46
 1/5 anonim válasza:
az eszedbe.se jutott hogy nem jo a zenéd?
2012. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy igazad van!

Viszont azt honnan tudnák ha meg sem hallgatják?

2012. márc. 12. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__2758422-mier..



2 éve fent vannak a saját dalaim a youtube-n. Egy-egy dalon dolgoztam hetekig is.Max. 30 like. Fél éve csináltam egy zenei alapot gitározáshoz (2 óra alatt), felraktam, már most 5000 like. Miért? Mert olyan dolgot raktam fel, amire valakinek szüksége volt, tudta mi az, amikor meglátta a videók közt.

2012. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küld el a zenéd :D barátaid sem lájkolják?Akkor szólj nekik,hogy nézzék meg vagy menj át és úgy mutasd meg nekik:D
2012. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nem hallgatják meg? Vagy nem hallgatnak bele? Ha az én ismerősöm kirak egy zenét, belehallgatok de nem tetszik akkor nem fogok rányomni a tetszik gombra. Amúgy meg, ha nem tetszik senkinek, akkor megáll az élet? Totális facebook világban élünk. Nincs "lájk" nem szeretnek szindróma...-.-
2012. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!