Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi alapján válaszuk meg zenei...

Mi alapján válaszuk meg zenei stílusunkat, vagyis mi alapján tetszik nekünk az a zene?

Figyelt kérdés
Hogy alakul ki bennünk az , hogy egy vagy több stílus iránt érdeklődünk ?
2012. márc. 9. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokat dolgoztam gyerekként apámmal a műhelyben és ott a régi rock (főleg Omega, Beatrice, meg válogatások a hatvanas-hetvenes évek rokzenéjéből) kazettái mentek. Ez engem például sokban befolyásolt. Elindított egy irányba, ami aztán már magától fejlődött tovább, ahogy nagyobb lettem és egyre függetlenebb. Ma a Republictól a Depresszión át, az In Flamesen keresztül a Slayerig mindent hallgatok, ami igényes/szerethető rock és metál.

Azonban mindig megmaradt az alap (Omega, Beatrice, Judas Priest és a Steppenwolf :-D)

2012. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rám is nagy hatással voltak a szüleim... apámnak nagy lemezgyűjteménye volt és jártas volt ebben a világban... jimi hendrix-től kezdve michael jackson-ig... mindent hallgattam.. de már akkor is a keményebb riffekre élveztem.. másrészt mindig vonzottak a hangszerek így egyértelmű volt hogy valószínűleg nem dj lesz belőlem :D

aztán 2000 körül amikor bejött a divatba a numetal pl:limp bizkit,korn,linkin park stb... ott kezdtem el egyre jobban sodródni a keményebb műfajok felé metallica,slayer,lamb of god.... ma már ott tartok hogy minden zenét szeretek amiben hangszer van és tehetség... :D de azért a metál maradt a fő szakterületem :D

10 éve gitározok is.. és abban is minden stílusban szeretek mozogni... szal a szüleim és környezet is alakította az ízlésemet de sose hagytam befolyásolni magam, csak azt hallgatom meg ami tetszik :D

2012. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :D Amúgy szüleim nekem is befolyásolták valamennyire az ízlésemet, legalábbis apám biztosan. Volt (meg még meg is van) csomó Clash, Pink Floyd, Jimi Hendrix, Doors lemeze és én is ilyesmi zenéket hallgatok meg a kedvenceim közé tartoznak ezek az előadók is :)
2012. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám szerencsére nem voltak hatással a szüleim, pont ellenkezőleg. Így jött a metál.
2012. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!