Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Deuce (volt...

Mit gondoltok Deuce (volt hollywood undead tag) zenéiről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én alapvetően sem utáltam, de szerintem most h kirúgták, sokkal jobb hanga van. a HU-ban még sok hamis hanga volt. már nincs sok.
2013. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem őt még a HU-ban volt, aztán elment és nagyon csúnya dolgokat kezdett mondani a HU-ról! így negyon nem bírom! (Meg Danny szerintem sokkal jobb!) :D
2013. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 egymaganyoscsaj válasza:

IMÁDOM!

Egyszerűen fantasztikus amit művel!

Hollywood undead-ban is megállta a helyét,de szólóban tökéletes!

2013. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Hát ahogy én tudom (olvastam) önszántából lépett ki mivel a harmadik album már nem az ő műfaja...

De lehet rosszul tudom!!

de a lényeg az az hogy sztem a legjobb volt a hu-ban nagyon szerettem és sztem ő dobta fel az egészet...

Jó hangja is van hozzá!!

És én személy szerint csak ő miatta szerettem meg az egészet :)

De a saját számait nem hallgatom csak A bandában valóit mivel az olyan jó összhangban volt és pár zenét akár hetegik is hallgattam :D

Ezt a zenéjét sokáig hallgattam: Bottle and a gun

2013. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg a HUban volt, sokkal jobb zenéi voltak, (My black daliha, circles), vagy legalábbis én azokat jobban bírtam. Amikben volt érzelem...

De a lets get is crackin? Imádom azt a zenét, de a szövege..na..:D A The one, meg az America is nagyon jó szerintem.

2013. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mindegy ki mit gondol, a HU-ban is nagy volt, és egyedül is isten király :DDDD imádom :DDD
2014. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!