Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkelnétek könnyen tanulható,...

10inchhero kérdése:

Linkelnétek könnyen tanulható, nem túl nehéz, dallamosabb basszusú számot? (youtube + tab, ha lehet :D)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig nem nagyon játszottam ujjal és nem annyira megy (RHCP - Otherside az egyetlen). Szeretném fejleszteni az ujjtechnikámat, de nincs ötletem, mivel nem ilyen stílusban mozgok.
2012. márc. 1. 19:13
 1/3 buzazs válasza:

Ezen a honlapon nagyon sok dal fent van: www.songsterr.com

én most már majd egy éve innen szedem a tabjaimat

2012. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én ultimate-guitar-ról :D de nem ezzel van a gondom, hanem ötletem nincs, hogy mit tanuljak, mivel nem nagyon hallgatok ilyeneket. (viszont gyúrni kéne ujjra)
2012. márc. 8. 14:54
 3/3 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=WpQ8HekoWWg kezdő basszerosoknak ideális, dallamos, hangulatos kis szám. Ha érdekel, ultimate-guitaron megtalálod. Remélem segítettem! :)
2012. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!