Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek milyen stílusú zenék?

Ezek milyen stílusú zenék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az a helyzet, hogy amikor megkérdezik, hogy milyen zenét hallgatok, nem igazán tudok válaszolni...

Rock? De az is elég tág fogalom, és az emberek azt hiszik, hogy üvöltetem az össze-vissza ordibáló zenét. (Ez eléggé bosszant) Nem vagyok egy vadállat, legtöbbször kicsit "lágyabb" számokat hallgatok.



Nagyon szeretem:

Bon Jovi

Guns N' Roses

ACDC



De ezeket is szeretem:

Kiss, Whitesnake, Beatles, Van Halen, The Police, Roxette, Metallica, stb...

De ezeknek inkább csak 1-2 számukat.



Tudom, hogy ezek is különböző stílusú zenék, de nem lehetne valami kategóriát tűzni? Rock? De milyen Rock? Inkább régebbi féle... Nincs valami szűkebb kör?


Köszi! :)


2012. febr. 27. 21:24
 1/8 Tactical ***** válasza:
100%

Bon Jovi: hard rock,country rock, glam metal

Guns N' Roses:Hard rock, heavy metal

ACDC: hard rock, blues-rock


Az együtteseknek nem nagyon van egy maghatározott stílusok. Többnyire albumonként változó.

2012. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony, ez rock. Ez kedvesem az igazi, tiszta, kommersz mentes, eredeti, gyönyörű értékes rock. Rock and Roll. Esetleg county (beatles) blues-es jazz-es beütés néhány együttesnél. Ha ACDC-t nyomatod, akkor biztos hogy a rock jön be. Mondjad csak ezt ha kérdezik. Mondjad, hogy én mondtam.
2012. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hard rock, méghozzá az öreg zenekarok zenéje. Nincs is jobb náluk. Még mindig jobb zenét csinálnak, mint a fiatalok. Az a baj, hogy ha azt mondod, hogy rockot hallgatsz, akkor el vagy könyvelve vérthányó hülyegyreknek. Ha hard rockot mondasz, akkor valami sokkal rosszabbnak. Ne foglalkozz vele:)
2012. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 k.lau13 ***** válasza:
51%

hát, ez egyszerűen csak rock, ha olyan túl részletesen nem akarod jellemezni, ha igen, akkor ahogy a legeslső válaszban is volt.


ha a rocknak valamilyen fajtája volna,(nem pontosabb meghatározásban csak körülbelül)akkor olyasmik közé kellene besorolnod, mint például akusztikus-rock, goth-rock, hard-rock, stb, amit nem tudsz megtenni, MERT EZEKBE EGYIK SEM TARTOZIK BELE. Szóval nem tudok mit mondani, mondd, hogy rock és retro, amit szeretsz, akkor már úgy nagyjából mindenki tudja hova tenni. Vagy egyszerűen csak sorold fel a kedvenceidet, és kész.


Vagy a harmadik lehetőség, hogy amikor azt mondod, rock, nem foglalkozol vele, hogy mit gondolnak, mert ezek rocknak tartják azt, amiben nem énekelnek, csak idézem egy-két divatzene-mániás idióta véleményét, "ordibálnak", itt mindenki tudja, hogy ők arra gondolnak,a mit mi úgy hívunk, heavy-metál. Csak ők azt hiszik, hogy az a rock, de mindegy, nem kell velük foglalkozni. Ennyi, mivel mindenki tudja, hogy az ACDC, Guns N Roses, és Bon Jovi, nem "ordibálós állat zene"(ahogy ők mondják) szóval nem heavy-metal, nem hard-rock, nem goth-rock, nem is punk-rock, nem akusztikus, vagy ilyesmi.


na, remélem segítettem :D

2012. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget! :)
2012. márc. 3. 09:40
 6/8 anonim válasza:
Tipp: Hallgasd meg pár Firehouse vagy Dokken számot :D
2012. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajanlom a Motley CRue-t, Aerosmith-t, Led Zeppelin-t ;)
2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallgass még szerintem Deep Puple-t, az is rohadt jó banda :D Meg esetleg, ha nem ismered Black Sabbath (bár azt rock berkekben szokták ismerni) inkább keményebb vonal, de számomra élvezhető. Mondjuk a Paranoid számuk. :)
2014. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!