Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Martin Solveig nem tudott más...

Martin Solveig nem tudott más alapot kitalálni a Big In Japan zenéjéhez? Ugyanaz mint a Hello!

Figyelt kérdés
Tudni lehet, hogy a Hello tavaly nyáron az egyik legnagyobb sláger volt, de nem gondolja, hogy megunják az emberek teljesen és ciki lesz neki is ha ugyanazt a zenei alapot, ritmust keni fel még egyszer? Nekem tetszik mindkettő, de azt olvastam eléggé lerobbant megint, eddig se volt egy hu de sikeres dj. Nekem speciel az utóbbi időben játszott zenéi bejönnek, de nem értem, hogy nem tud kitalálni új ritmust meg alapot?
2012. febr. 21. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt csinálja a mainstream-ben, de valahogy senkinek sem (vagy csak keveseknek) tűnik fel és nyelik, mint a nokedlit.
2012. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt viszik most mint a cukrot. Az emberek nagy része nem ért magához a zenéhez, csak valami limonádé pop-ot akar a háttérben, mikor kábultan lézeng a szutyok discoban akcióst kortyolgatva. Régen beleillett a zenéje sok igényes környezetben és ma is megállja a helyét Solveig a csajos house világában, de sajnos átveszegeti Guettájéknak ezt a mocsok-pop stílusát néha.
2012. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tizenévesen én is úgy csináltam a zenét, hogy olyan dobokat és hangszíneket kerestem, ami XY számában van, hogy olyan legyen mint az övé.Szerencsére kinőttem, most már igyekszek olyan dobokat és hangszíneket használni, ami más dalban nem fordul elő. Nincs annál rosszabb érzés, mikor a saját dalod ritmusát hallod vissza a tamponreklám zenéjében. :)
2012. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült kitalálnia egy olyan hangzást, ami tetszik az embereknek. Ezt meg akarta tartani, és egy teljesen új számra rakni. Nem sikerült túl jól. A románok ezt csinálják, de ott nem egy előadó, hanem az összes "ráült" arra a hangzásra, ami a mostani román zenéket jellemzi.S Szerintem nagyon zavaró, de beválik, a hülyék megeszik, abból meg sajnos sok van :(
2012. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sok válaszoló azt hiszi, hogy erről van szó:

http://www.youtube.com/watch?v=c98qdFQF7sw

de nem, hanem erről:

http://www.youtube.com/watch?v=jsMfSKX1KTw

semmi köze az Alphaavilles számhoz.

2012. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudjuk, hogy miről van szó, hidd el. Az Alphaville-s számot, ha ráülteted Solveig alapjára, akkor nagyon király Vagy. A másik, hogy nem kell rajoskodnod azzal, hogy tudod a Bikicsunáj eredeti címét!
2012. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!