Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a zenei...

Mi a véleményetek a zenei stílusirányzat és az öltözködés párhuzamáról?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves rapper srác vagyok, de az öltözködésem teljesen eltér 1 átlagos rapperétől.Csőnadrágot hordok, amit ponthogy nem kéne...

Beszéltem néhány rapperrel, az ő véleményük szerint én egy divatb*** vagyok.Nektek mi erről a véleményetek?Végülis egy zenei stílusunk van, de én nem lennék képes végigmenni szakadt pulóverbe és melegítőnadrágba az utcán...De én ezt tolerálom, hogy ők úgy érzik jól magukat, ezt miért nem kapom meg kölcsönös szerintetek?

A zene belülről jön, elhatárolva attól, hogy ki milyen ruhát hord.Peace...


2012. febr. 19. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"A zene belülről jön, elhatárolva attól, hogy ki milyen ruhát hord"


Meg is válaszoltad :)

2012. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez csak az én véleményem, de meghallgatnék mást is...te úgy tűnik ,egyetértesz:)
2012. febr. 19. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki :) Annyit tennék hozzá, hogy mindenevő vagyok, ezért elég viccesen néznék ki, ha az öltözékemen minden stílus reprezentálva lenne.
2012. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WorfHadnagy ***** válasza:
100%
Azok a divatb.uzik, akik öltözködés alapján ítélnek. Csak azt nézik, hogy ki minek maszkírozza magát... (Pl. a nagy nacionalistáknál Nagy-magyarország Nagy-Magyarország hátán, keltakereszt, minden kutya füle, de pl. nem mindegyikőjük lenne képes három értelmes mondat kinyögésére, nemhogy vérre menő politikai vitákra). Öltözz úgy, ahogy jól érzed magad, azt' kész, a többiek le vannak ejtve.
2012. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönök srácok :)
2012. febr. 19. 20:03
 6/6 anonim válasza:

Én szerintem bárhogy öltözhet az ember, nem kell pont a zenei ízléshez megfelelően...

Sőt, én pl személyes sértésnek veszem ha valaki lerockerezz, mert épp metál zenét hallgatok. Az személyes ízlés kérdése kinek mit jelent a zene, és ugyanakkor az is hogy ki hogyan öltözködik. Eléggé gyerekes hozzáállás ha amiatt "cikiznek" hogyan öltözöl. Te meg ne foglalkozz vele.

2012. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!