Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (GITÁR) Csak összehasonlítási...

(GITÁR) Csak összehasonlítási alapon, ti a lefele pengetést mennyi idő alatt tanultátok meg hogy gyorsan mennyen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Fqyy8oxHubU

mondjuk így?


az egész számot tök lazán eltolom, csak azok a részek zavarnak be ahol lefelepengetés van, tegnap ment az introja is, de ma már megin csak 60-70%os tempóba megy


nemértem, valszeg mikor elkezdtem gyakorolni totál rosszul csináltam, aztán most vesződök vele

annyi hibám van hogy nem függőleges irányba pengetek hanem borzasztóan ugrál a csuklóm, ide oda, van hogy jó ,van hogy megy függőleges irányba akárcsak az alternate picking, de legtöbbször nem, és igencsak felhúzza az agyam


azért lenne fontos, mert ha minden igaz ,lesz fellépés(bandával) kb 1 hónap múlva és el szeretném tolni ezt a számot, de ez a nyavalyás lefelepengetés elgondolkodtat, hogy vajon menni fog e ,ha eddig nem ment(kb 5 hónapja vesződök vele, igaz nem rész jöttem rá hogy hogyan kéne javítani rajta)...


2012. febr. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Tölthetnél fel egy videót, hogy lássam mit csinálsz rosszul.


Szóval én ebbe főként csak az introba láttam lefele pengetést, javarészt a többi fel-le pengetés.


Szerintem az ami gondot okoz neked az, hogy nem fekteted le a kézfejed jobb oldali részét a húrokra vagy húrlábra.

Ha megnézed a srácnak is, rajta van a keze a húrokon (tompít).

Ha a levegőben van a kezed, akkor ugrál, mert nincs tartás.


Több dolgot nem tudok mondani, mert nem látom mi is a probléma.

2012. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, kb 1 nap volt míg megtanultam, anno 10 éve.

Mondjuk nekem ez volt az első amit megtanítottak, engem nem érdekeltek a kalsszikus leckék, technikák.

2012. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én ezt nemértem:\

már nagyon rég óta gyakorlom ,neked meg egy nap:O


néha tök jó.de folyamatosan palm muteolok.na majd csiálok videót

2012. febr. 17. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a karod ne mozogjon, csak a kézfejed.
2012. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 nap alatt éreztem rá.Szerintem rossz helyre rakod a kezed és ahogy Kowaxos is írta, csak a kézfejed mozogjon.
2012. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, és ha van rá lehetőséged webkamba megmutathatod, és én is megtudom mutatni, hogy is lenne jó.
2012. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!