Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted jó döntés, hogy a...

Szerinted jó döntés, hogy a Compact Disco képviseli Magyarországot az Eurovízión?

Figyelt kérdés
Tetszett neked a produkció? Bejutnak a legjobb 25-be?
2012. febr. 13. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem különösebben tetszett a produkció. Valahogy az énekes éneklése nem tetszett, valahogy nem élte bele magát az egészbe vagy ilyesmi, valami hiányzott.
2012. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Úgy mondanám, hogy lehetett volna SOKKAL rosszabb döntésük is az illetékeseknek...
2012. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem Caramel es a Compact Disco voltak a legjobbak! Egyik sem kulonosen kedvencem, de a tobbi eloado mind gaz volt! en Caramelt kuldtem volna az Euroviziora, de a CD-vel is megvagyok elegedve :D nemlehet tudni, hogy bekerulnek -e mert nagy bunda lessz megint az egesz, de ha realisan gondolkodunk az elso 15-ben a helyuk!
2012. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2012. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
nekem is Caramel és Comct volt a kedvencem, jó döntés.
2012. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%
Úristen..mért mindenki Karamellel jön..Gondolkozzatok már el, ez a sok hajlítás meg a viiiii- ííííí-ziii---oooooo---ooooo...angolul hogy jönne át szerintetek? az egy dolog h ebben az országban nagyon bejön a balkáni népnek, de láttok reális esélyt arra, hogy ezt külföldön is így gondolják? észérvekkel már..
2012. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Caramelnak nagyobb esélye lett volna mert az előadása egyedi, és van eleje és vége a számának, vannak benne kiemelkedő részek, nem mint a Compat Disco számában.
2012. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!