Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám ment 2011-ben az...

Melyik szám ment 2011-ben az Animal Planet általános reklámja alatt?

Figyelt kérdés

"Nagyon ritkán fordul elő, de ha mégis megtörténik, azonnal tudjuk, különleges pillanat részesei lehetünk. Egy felejthetetlen pillanaté, amely igazán ritkán adatik. Különleges kötelék ez, melynek mi is részesei leszünk. Egy pillanat, mely lelkünkben örökre megmarad."


Ez a szöveg megy a reklám alatt most is, de minden évben más zene van alatta, én pedig a tavalyi zenét keresem. Már reklamadatbazis.hu-n meg mindenhol keresgéltem, de semmi. Pedig abszolút nem olyan zene, amit csak reklámhoz készítenek, mert ilyen alter rock-szerű zene. Ha tudjátok, írjárok meg, mert már tavaly óta keresem!

Köszönöm előre is!!


2012. febr. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VHCxfVTDqLw

ez az amit keresel? mert ha igen akkor: Muse - Uprising

2012. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ez az :(
2012. febr. 10. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

nah még keresgéltem picit és közben megtaláltam azt, amit tavaly én kerestem:D szóval mégegy tipp:

http://www.youtube.com/watch?v=VFroDCsVCeY&ob=av2e

ha ez lenne az akkor ne köszönd:D én köszönöm:DD (egyébként én tavaly próbáltam felvenni azt a reklámot, amiben ez megy és rémlik a szöveg, amit írtál szóval remélem nem csak én örültem meg neki most;))

2012. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az :( :( De nagyon szépen köszönöm, hogy fáradoztál értem :)
2012. febr. 11. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!