Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Többféle zenei stílust is...

Többféle zenei stílust is szerettek, vagy csak egy fajtát hallgattok?

Figyelt kérdés
Én szívesen hallgatok rockot,rapet,elektronikus és klasszikus zenét is.
2012. febr. 1. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Többször meglapődnek amikor a telefonomon megnézik milyen zene van mert akad metallica guns and roses queen, Finn undergrund rapperek,bach,debussy,mozart,Dj tiesto,dj shadow, és még oroszlánkirály zenéi is..



Különböző stílusokat szeretek mindenből egy kicsit.

2012. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rockernek tartom magam, de emellett imádom a musicaleket, jazzt, komolyzenét, francia sanzonokat, stb, stb. Szóval minden igényes zenéjű, szövegű számot meghallgatok, de a rockot érzem a legközelebb magamhoz.
2012. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen abszolút rock párti voltam, aztán felfedeztem, hogy vannak nagyon jó elektronikus zenék is, szóval most már nyitottabb vagyok zene terén. A rap az nem annyira, pár régebbi rappert szeretek, mint Coolio, de őt sem hallgatom sokat.
2012. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hallgatok punkot, rockot, metált, grunge-ot, most újabban ska-t is. De reggae-t is néha... A "sima" rapet nem szeretem, de hallgatok olyanokat, mint Limp Bizkit vagy Hollywood Undead. :D
2012. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zeronibble ***** válasza:
100%
Pont a kérdező felsorolása a teteje, és űzöm is több stílusban, sosem gondolkodva "szabványokban". Egyre ritkább az egystílusos ember. Legalább annyival kevesebb az értetlenkedés is.
2012. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rock a kedvencem, imadom, csak a brutal metalt nem.

A bluest szeretem, bar inkabb jatszani, de hallgatok is egy csomo olyat (pl B.B. King, Eric Clapton).

Reggea-t es az old school rapet is preferalom.

2012. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi.
2012. febr. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!