Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gibson Les Paul Junior Billie...

Gibson Les Paul Junior Billie Joe Armstrong vélemények?

Figyelt kérdés
Olyantól kérdezném, aki a próbálta, esetleg ilyenje van. Megéri az árát?
2012. jan. 23. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
260k-ból én inkább már valami értelmes gitárt vennék.. nem éri meg az árát!
2012. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LTD EC401?
2012. jan. 23. 21:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Green Day-t, Coldplay-t, Rammstein-t, Hollywood Undead-et, Supernem-et hallgatok, azokat is szeretném játszani.
2012. jan. 23. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
az ltd már igencsak komoly gitár... jó faminőség, jó hangszedők , jó márka... :D mindenre alkalmas....
2012. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 slash vs ashba ***** válasza:
40%
siman!!!!a legjobb gitar a vilagon!!! latszik billie tervezte!! valojaban azt csinalta hogy kicserelte a h 90-es pickup-ra, es mas nyak!! s egybol nagyon jo lett!!!!
2012. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
igen mert bille egy akkora jó gitáros? -.-.. mindent rá lehet fogni de hogy jó gitáros azt nem...
2012. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért én szeretném még úgyis csak nyomni...
2012. jan. 30. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne törődj ezzel a -Matthew- nevű taggal. Az összes kommentjében fikázza a Green Day-t és annak tagjait. A gitárral kapcsolatban olyat válassz, amilyet Te szeretnél, hiszen, ha belegondolsz nem kis pénzbe kerül egy Billie Joe Jr. Viszont legalább jó gitár. És megéri az árát. Én most csak egy Epiphone Les Paul Jr.-ra gyűjtök. Kb. 30-40 ezer Ft. Van Vintage Sunburst színben(mint a Billie Joe Jr.). A különbség csak annyi, hogy Epiphone, fekete a tekerője, meg a belső részébe van még azt hiszem valami más. Nekem ez tökéletes. A Tiédre visszatérve pedig, tényleg úgy vedd meg, ha jónak látod, és úgy gondolod, hogy szeretni fogod! ;-)
2012. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!