Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitárhoz milyen...

Akusztikus gitárhoz milyen fajta, méretű pengető kell?

Figyelt kérdés

Szóval veszek lassan gitárt: Cort Earth 70. Bár gondolom a típus mind1, szóval milyen pengetőt érdemes ehhez venni? Dunlop jó márka azt vágom, csak van pár méret belőle.

Ill. az ujjpengető az jobb mint a sima?


Kösz a válaszokat, nem vagyok még otthon ebben a témában.

peace


2012. jan. 21. 20:18
 1/5 anonim válasza:
Ez igazából mindenkinél más majd megtapasztalod hogy milyen vastag pengető az amivel kényelmesen tudsz játszani. Próbálgasd.
2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ujjpengető tudtommal bontáshoz van
2012. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én klasszikus gitárhoz 0.60-0.75 vastagságú pengetőket használok, leginkább Dunlop-ot. :)
2012. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, természetesen vagy ezret veszek mindig, mert mind egyszerre tűnik el... :D
2012. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is imádom Dunlop-ot és mostanság nekem is egyszerre tünnek el szoval inkább sokat veszek és nem egy helyen tartom mert a kutyám/macskám tuti elcsórja :D


ami s kérdést illeti Dunlop fasza de kinek mi

probálgasd őket én az elején megvesztem a közepesekért am már bazi vastagokat használok. de a közepest ajnlom kezdésnek ha még nem késtem el xDDDD

2012. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!