Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Schecter Revenger 6 FR-ről...

Schecter Revenger 6 FR-ről tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Találtam egy angol oldalon is 323 fontért, ami jelenleg ~115 000 forint környékén lenne és a szállítási költség se túl sok.

Szerintetek megéri? Régóta gyűjtök rá.


A gitár leírása:

Konstrukció/menzúra: Csavarozott nyak/25,5

Test: Mahagóni

Nyak/fogólap: Jávor/rózsafa

Bundok: 24 Jumbo

Berakások: Gótikus keresztek

Hangszedő: Duncan Designed HB-105

Elektronika: hangerő, hangszín, 3 állású kapcsoló

Híd/húrláb: Floyd Rose rendszerű

Hangolókulcs: Schecter

Hardver szín: Fekete nikkel

Szín: Fekete szatén (STBLK)


2012. jan. 19. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem próbáltam, de már több schecter megfordult a kezemben, szerintem nagyonjók. világszínvonal :D én megvenném
2012. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a schecter-ek ténleg jók több híresebb zenekar is azt használja de szerintem nézeges magyarban is hátha van olcsobb is :) [link]
2012. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 garett69 válasza:

Igeeeeeeeen!

Tavaly vettem egy szatén fekete Schecter Revenger FR-t, és ha fogalmazhatok így, egy igazi állat jószág! Egyetlen dolgot kell tudni, hogy az enyém 2006-os, amit még Koreában raktak össze, a mostaniakat sajnos Kínában, az enyém nehezebb is, mint a mostaniak, igényesebb fából is készült a nyaka, kinézetre annyiban különbözik, hogy a Schecter felirat a testhez van közelebb a húrlábak alatt, a Diamond Series felirat pedig a fej végén.

A két Duncan Designed hangszedő csodálatosan kellemes csalódást biztosított, inkább torzítóval használom, de brutál egyedi hangja van, minden hangot ki tudsz belőle csikarni. Tiszta hangja gyönyörű, annyit vettem észre, hogy nem szabad tökig odatekerni, mert egy minimálisat torzít, de lehet csak az Én potimmal van a gond :) Engem nem zavar, egyetlen millimétert kell visszatekerni.

Iszonyat metálos/hard rockos, szép igényes megjelenés, élvezet rajta játszani! 115-öt vígan megér, de egyre jobban mennek le az áruk itthon is!

2012. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Még annyit szeretnék tudni, hogy a Floyd mennyire megbízható rajta?
2012. máj. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!