Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó gitár erősítő-stack olcsóbban?

Jó gitár erősítő-stack olcsóbban?

Figyelt kérdés
heavy metal - hard rock stílushz, néztem a codahangszer-es behringert is, és a hangszerdiszkont-os marshallt is drágábban, de nem tudom melyik lenne jobb választás, esetleg egyéb
2012. jan. 19. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


esetleg ez inkább? ( illetve a 101-es )

2012. jan. 19. 14:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez kombó, a stack külön fej+ládát jelent.

Behringert semmiképp se.

Ha én olcsón akarnék viszonylag jó hangot (metálra vagy keményebb rokkra, bluesra viszont szerintem felejtős) akkor régi Marshall MG100 fejet vennék, használtan 50-60 körül, meg egy jó 212-es ládát, pl Framus V30-ast.

Kb ennyiből kijössz és fényévekkel jobban szól, mint ez a kombó.

2012. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja, egy használt marshall fejet megkapsz annyiért, mint egy új behringert :D felesleges neked újat venni
2012. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval valami jó fej és bármilyen láda alá?
2012. jan. 19. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Kombóból is van jó, de ezekben a Marshallokban nagyon gagyi hangszóró van, pedig az erősítő többre is képes, ezért ebből érdemes fejet venni egy normálisabb (nem akármilyen) ládával.

Kombóból Peaveyk, Laneyk, Artec-ek elég jók.

2012. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és vmi olcsóbb láda?
2012. jan. 19. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy 212 Framus V30 60 körül van újonnan, annál jobbat ennyiért tuti nem találsz.
2012. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!