Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe annak a Scooter...

Mi a címe annak a Scooter trekknek?

Figyelt kérdés

Egy olyan zenét keresek Scooter-től,melyben kb 2-3-szor vannak kiállások és olyankor olyan mintha xilofonnal játszana,de elég dallamosan.Lassan 5 éve keresem.2006-2007-ben hallottam először,akkor is csak másolt CD-n,a címe valami azt hiszem M betűvel kezdődik,talán benne van a magic angol szócska is.A zenében nincs egyébként semmiféle ének,csak néha Scooter beszél alá és közönség zaj is hallatszik benne.


Tudom,hogy így ez édes kevés,de ha van tippetek,akkor linkeljetek,vagy írjatok címeket,hátha.


2012. jan. 18. 01:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Megpróbálom leszedni a Discogját,mert szerintem nem nagyon fognak érkezni válaszok.:)

Hátha közte lesz.Ha igen,akkor ígérem kiírom.

2012. jan. 18. 01:50
 2/13 anonim ***** válasza:
scooter jumping all over the world?
2012. jan. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fuck The Millennium ?
2012. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem egyik sem.:(
2012. jan. 18. 14:57
 5/13 anonim ***** válasza:

és diszkográfia alapján sem találod?

esetleg ha pontosabban fel tudnád idézni?

de lehet, hogy nagyon megkoptak az emlékeid, nem?

2012. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De mégis csak a "Fuck The Milennium" az,csak Extended verzióban.Csak először nem ismertem fel.

Köszi!Amúgy leszedtem a discogját.:)

2012. jan. 18. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
magic meg xilofon :D oké, am f*sza szám
2012. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát ez jutott eszembe na.:D

Nagyon rég kerestem,nem is gondoltam volna,hogy a Fuck the Millennium az.Mikori is a szám?99-es?

Csípem,meg a Friendset is többek között,pedig röhögni fogsz én nagy Tribal,Groovy,Funky és Hardtechnós vagyok,meg úgy nagyjából az összes Classic Technó számot művelem és hallgatom(Drumcode,Primate Recordings,stb).Erre szoktam mondani,hogy az ember füle képes befogadni a másik stílusú zenét is.

2012. jan. 18. 21:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja,de tényleg volt benne M betű.:D
2012. jan. 18. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én évekig szinte csak punk, rock, rock n roll, blues preferáló voltam, most a hardcore, happy hardcore a nagy kedvencem

most ki röhögjön? :D

2012. jan. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!