Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik horrorfilm megy a klip...

Melyik horrorfilm megy a klip alatt? (Death Metal) (lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cZlnRk7_X0c

nemtudom,hogy ezt ide vagy inkább a filmek témakörbe kellene-e tenni,szerintetek?


2012. jan. 16. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Összevágott. Alig nézek pár horrorfilmet, de egy kis jelenet van a Kör-ből, meg vagy másfél perc a Szellemlovas-ból. 0:07-0:10 mp-ig a Kör-ből van jelenet, 0:56-2:35-ig a Szellemlovas.
2012. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, valóban összevágott.

Én pedig az említetteken kívül felismertem az Árva című filmet:

[link]


S mintha a 2005-ös Amityville horror lenne a másik (ezt ha jól láttam, írják a videó alatt is).

De az Árva biztos, felismertem. A kislány, aki a vécé falát rugdossa.


Viszont a másik kislány, akinek sérülés van a fején, s még bele is teszi a hapsi ujját:) az sajnos nem tudom, miből van

2012. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
BAKKKERBAKKERBAKKER!:D nekem pont a kislányos kéne,az nagyon betegnek tűnik :D azért köszi a válaszokat!
2012. jan. 17. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne a kislányosat megtudni. Most nézek egy új horrorfilmet, abba is van valami kislány, ha ez lesz az, akkor megírom.
2012. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.valaki más tudja esetleg?
2012. jan. 22. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
az The Amityville Horror (2005)
2013. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!