Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az gáz ha jobban tudom a...

Az gáz ha jobban tudom a kárpátiától a " hol vagytok székelyek"-et mint fluortól a "halendát"?

Figyelt kérdés
12/L
2012. jan. 14. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Hála istennek!
2012. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert az Aerosmithnek olyan komoly szövegkönyve van! Pénzt raknék rá hogy egy mukkot nem értesz abból ami benne van! Az összes száma sablonos. Szerelem, angyal, nem akarlak elveszíteni, fájt a szakítás stb. A Kárpátiának van szelleme! Az aerosmith csak zeneileg jobb. A doorsról meg ne is beszéljünk. Drog és pia.
2012. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.

Jim Morrison szovegeit egyetemeken tanitjak, ha jol tudom...

Az Aerosmith-nek sem csak angyalokbol all a mondanivalojuk! Max a legbefutottabbak.

2012. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Inkább legyél büszke magadra!


17/L

2012. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Legyél rá nagyon büszke!Hatalmas pacsi!A szüleidnek pedig külön dicséret amiért igényes zenét mutattak neked!Nem minden 12 éves hallgat nemzeti rock zenét!Ha valaki beszól emiatt,az sem ér többet!Te legalább olyan zenét hallgatsz aminek értelme is van!Csak is tovább!
2012. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem.Én is jobban szeretem a Kárpátiát,mint flour,sp.....


13/L

2012. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én egyik szövegét se tudom, de muszáj hozzászólnom, akkor is, ha már nem aktuális a kérdésed, mert szerintem az a gáz, emberek azt kérdezgetik, mi a gáz. Tök érdekes, hogy naponta látok olyan kérdéseket, hogy XY dolog gáz-e, és XY dolog pl. az én osztályomban tök menő volt. (Nem a Kárpátia, de most láttam egy másik kérdést.)te se fogsz örökké általánosba járni, és azok, akik szerint Fluor a menő, ők is elfelejtik majd, vagy tényleg azt hiszed, hogy maradandó alkotások lesznek ezek? Amúgy én a Mizut is csak onnan tudom, hogy mindenki erről beszélt, és kíváncsi voltam, "mi ez a sz.r", én se tudom a Halendát, nem is értem, mért olyan jó.
2012. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Légy büszke magadra! A Kárpátia nagyon jó! Igazi, nemzeti érzelmű zene, IGAZ MAGYAR szereti!!!
2013. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!