Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám letölteni?

Honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés

Le szeretném tölteni a Harmadik Műszak összes évadát magyarul.6 évada van és úgy gondoltam,hogy egyben tölteném le torrenten,mivel lassú a netem nem nagyon van időm egyenként 4-500Mb-ot letölteni.

Nagy rajongója vagyok a sorozatnak,szeretném ha segítenétek.Esetleg,ha van olyan torrent oldal,ami foglalkozna vele és van "seed" is,az érdekelne.

Előre is köszönöm szépen.


2012. jan. 13. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel magyarul kell, egy magyar oldalról kell letöltened. Onnan, ahol regisztrálva is vagy, mert hiába mondják vagy adnak linket egy ncore letöltéshez, ha oda nem tudsz belépni. Meghívni pedig nem fognak. Esetleg még nyitott oldalakra regisztrálva próbálhatsz keresni, a torrentek.info oldal gyűjti az ilyeneket.
2012. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam rákeresni,de semmi biztató.Ha esetleg nincs "illegálisan",akkor legálisan mind a 6 évadot meg tudnám vásárolni,természetesen magyarul?Ha igen hol?
2012. jan. 13. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!